10

خرید گیفت کارت آمازون

وبسایت آوام پیمنت پیشرو در خدمات ارزی و فروش گیفت کارت، گیفت کارت آمازون شما با مبلغ مورد نظر به صورت فوری به شما تحویل میدهد.

خرید گیفت کارت آمازون

خرید گیفت کارت آمازون

گیفت کارت آمازون Amazon چیست؟

شرکت آمازون به عنوان اولین شرکت خرید الکترونیکی راه اندازی شده است.در آن زمان بسیاری از افراد به خصوص دانشجویان استقبال زیادی از این شرکت کردند. انواع کتاب ها را با هزینه بسیار پایین تربه صورت آنلاین در سایت آمازون می توانستند تهیه کنند. آمازون تا به امروز رشد بسیاری پیدا کرده است. مطمئنا شما در بسیاری مواقع پول نقد همراه ندارید و یا اینکه تمایل ندارید میزان مصرف اعتبار شما را مورد تهدید قرار بگیرد. 

با گیفت کارت آمازون می‌ توانید اکانت خود را شارژ کنید .به این ترتیب، به راحتی از فروشگاه آنلاین آمازون خرید نمایید. برای گیفت‌کارت‌های آمازون هیچ‌ گونه مالیات در نظر گرفته نشده است.همچنین این کارت ها تاریخ انقضایی ندارند و استفاده در هرزمان از آنها راحت است.

 
در حال حاضر میتوان گفت فروشگاه آمازون تمامی اقلام مورد نیاز هر فردی را در خود جای داده است . با استفاده از این کارت ها شما می توانید تمام مواردی که در فروشگاه آنلاین آمازون از جمله بازی و برنامه های الکتریکی و موارد فیزیکی مانند داروها و …. می توانید تهیه کنید..این کارت آمازون ایالات متحده به شما امکان خرید هر مورد توسط آمازون به شما می دهد. استفاده از این کارت ها باعث صرفه جویی در هزینه و خرید اقلام بیشتر در فروشگاه آمازون ایالات متحده می شود. گیفت کارت های آمازون می توانید از هر کشوری با تحویل سریع پست الکترونیکی در سراسر جهان خریداری کنید.

هنگامی که سفارش شما را دریافت می شود ، این سایت بلافاصله پردازش را آغاز می کند. پس از تأیید خرید شما، تصویر اسکن شده با وضوح بالا کارت هدیه شما ارسال می شود.

شرکت آمازون همه کارت های اعتباری، PayPal و انتقال سیم را قبول می کند.

همچنین این کارت ها به شما تخفیف 3٪ برای تمام خرید Amazon.com ، 2٪ در ایستگاه های گاز، رستوران ها و داروخانه ها؛ و 1٪ در تمام خرید های دیگر می دهد.

برای مثال: 
یک مورد در آمازون را به ارزش 20 دلار خریداری کردید. شما می توانید تخفیف 3٪ (60 سنت) کسب کنید که به 60 امتیاز می رسد. هر 100 امتیاز ارزش یک دلار دارد. نقاط شما در اسرع وقت به عنوان تخفیف در هنگام پرداخت پردازش می شوند.
هنگامی که برای کارت تایید می شوید، آمازون یک کارت هدیه 50 دلاری به شما می دهد. هیچ هزینه ی سالیانه ای وجود ندارد.

 

کاربردهای گیفت کارت آمازون Amazon

هر آنچه که شما دنبال آن هستید، می توانید در آمازون، بازار بزرگ دیجیتال پیدا کنید. از آثار هنری تا مواد غذایی، از ژاکت تا فایل های فشرده، با آمازون شما می توانید همه چیز را از A تا Z بخرید.همچنین می توانید از دستیار مجازی آمازون (که توسط دستگاه های بلندگو هوشمند آمازون برای پخش آهنگ های مورد علاقه خوداست)، به اشتراک گذاشتن اخبار روزانه و حتی اجاره یک ماشین را در این فروشگاه مشاهده کنید. آمازون صدها میلیون محصول منحصر به فرد را فراهم می کند که توسط شرکت آمازون و توسط اشخاص ثالث در سراسر ده ها دسته محصول فروخته می شود. آمازون تلاش می کند تا مشتریان را با پایین ترین قیمت ممکن از طریق قیمت های پایین روزانه و پیشنهادات حمل و نقل به مشتریان ارائه دهد. البته می توانید کارت اول پاداش را تنها اگر بار اول عضویت شماست ، که هزینه آن 99 دلار در سال (کارت بدون هزینه سالانه) است را دریافت کنید. اما آمازون به شما یک پاداش اضافه شده برای ثبت نام می دهد،یک کارت هدیه 70 دلاری آمازون است.

آمازون از طریق وب سایت های خرده فروشی و فروشگاه های فیزیکی به مشتریان خدمات می دهد و در انتخاب، قیمت و راحتی تمرکز دارد. نقاط پاداش می توانند در Amazon.com استفاده شوند و یا از طریق شریک بانکی JPMorgan Chase-Amazon برای نقدی، کارت های هدیه یا سفر استفاده شوند.

این کوپن ها بسیار آسان برای استفاده هستند و این مزیت را دارند که ما از کارت اعتباری یا بدهی خود برای پرداخت استفاده کنیم. میزان کارت های هدیه آمازون در این فروشگاه متفاوت است.بسته به نیاز خود می توانید کارت های 5، 10، 25 یا 50 یورو را انتخاب کنید. بنابراین اولین کاری که باید انجام دهیم این است که تصمیم بگیریم کدام کارت آمازون رامی خواهیم خرید کنیم. به کارت هدیه آمازون شما، یک تبریک اضافه می شود که می توانید پیامی را که می خواهید به گیرنده هدیهبفرستید را ضمیمه آن کنید.بزرگترین مزیت کارت جدید آمازون این است که تخفیف موثر 5 درصد (در قالب امتیاز پاداش) در مورد هر چیزی که در Amazon.com خریداری کنید. این کارت همچنین زمانی که از کارت در رستوران ها، ایستگاه های گاز و داروخانه ها استفاده می کنید، تخفیف 2 درصدی (همچنین در امتیاز پاداش) را به شما می دهد و 1 درصد در سایر خرید های غیر آمازون به شما می دهد.

شرایط استفاده و کاربردهای گیفت کارت آمازون Amazon

آمازون صدها میلیون محصول منحصر به فرد را فراهم می کند که توسط شرکت آمازون و توسط اشخاص ثالث در سراسر ده ها دسته محصول فروخته می شود این کارت ها بسیار آسان برای استفاده هستند و این مزیت را دارند که لازم نیست از کارت اعتباری یا بدهی خود برای پرداخت استفاده کنیم. در فروشگاه آمازون کارت های آمازون مقادیر مختلف دارند. کارت های 5، 10، 25 یا 50 یورو را پیدا خواهید کرد، بنابراین اولین کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید کدام کارت آمازون را می خواهید بخرید. هنگامی که کارت هدیه را داشته باشید، وقت آن است که کد کارت خود را در حساب تعادل آمازون خود اضاف کنید. این کار به راحتی انجام می شود کافی است به «حساب من» بروید و در قسمت «پرداخت» روی گزینه «درخواست کارت هدیه به حساب من» کلیک کنید. کد کارت هدیه را وارد کنید و روی «اعمال به حساب من» کلیک کنید. تعادل قبلا به حساب شما منتقل شده است. راه های زیادی برای گرفتن کارت هدیه آمازون وجود دارد. به عنوان مثال، در مغازه های متخصص آمازون در سراسر دنیا می توانید آن ها را خریداری کنید، اما بهترین ایده این است که آن را از فروشگاه آمازون خریداری کنید. کارت آمازون، یک کارت پلاستیکی معمولی، به یک تبریک اضافه می شود که می توانید پیامی را که می خواهید به گیرنده هدیه می خواهید را بفرستید. بزرگترین مزیت کارت جدید آمازون این است که تخفیف موثر 5 درصد (در قالب امتیاز پاداش) در مورد هر چیزی که در Amazon.com خریداری می کنید. این کارت همچنین زمانی که از کارت در رستوران ها، ایستگاه های گاز و داروخانه ها استفاده می کنید، تخفیف 2 درصدی (همچنین در امتیاز پاداش) را به شما می دهد و 1 درصد در سایر خرید های غیر آمازون می باشد.

نقاط پاداش می توانند در Amazon.com استفاده شوند و یا از طریق شریک بانکی JPMorgan Chase-Amazon برای نقدی، کارت های هدیه یا سفر استفاده شوند.

به طور موثر کاهش هزینه عضویت خود را در سال به 29 دلارمی رسانید.

 

مزایا و معایب گیفت کارت آمازون Amazon

مزایا:

 1. افراد در بیشتر موارد وجه نقد همراه ندارند و یا اینکه نمی خواهند تراکنش های کارت اعتباری خود به دلایل مختلفی زیاد شود در این موارد شما می توانید از این کارت ها برای خرید موارد مورد نیاز خود در این فروشگاه استفاده کنید. 
 2. با گیفت کارت آمازون می‌ توانید اکانت خود را شارژ کنید .به این ترتیب، به راحتی از فروشگاه آنلاین آمازون خرید نمایید.
 3. برای گیفت‌کارت‌های آمازون هیچ‌ گونه مالیات در نظر گرفته نشده است.شما نیاز نیست هزینه سالانه به عنوان مالیات برای آن ها بدهید.
 4. در واقع استفاده از این کارت ها صرفه جویی در مقدار زیادی پول و وقت کاربر می باشد. شما می توانید به صورت آنلاین در هرجای دنیا که باشید کارت های هدیه را از فروشگاه آمازون خریداری کنید.
 5. با خرید مستقیم خود فرد از این فروشگاه ها دست افراد واسطه کوتاه می شود و هزینه خرید برنامه مورد نظر پایین تر می آید.همچنین فرد از منزل خود می تواند این بازی ها را تهیه کنید و می تواند در وقت خود صرفه جویی کند.
 6. در قسمت شبکه فروشگاه در حال حاضر گزینه کارت های هدیه ای است ،که در آن شما می توانید یک کارت مورد نیاز خود را بخرید و آن را آن به دوستان یا اعضای خانواده خود ارسال کنید. با خرید کارت های هدیه، شما می توانید این هدیه را به فرد خاصی بفرستید. شبیه نحوه استفاده از کارت هدیه معمولی از فروشگاه های خاص می باشد.
 7. این کارت ها دارای مزایای زیادی است که بیشترین مزایای آن، امنیت آن است.
 8. در حال حاضر میتوان گفت فروشگاه آمازون تمامی اقلام مورد نیاز هر فردی را در خود جای داده است . با استفاده از این کارت ها شما می توانید تمام مواردی که
 9. در فروشگاه آنلاین آمازون از جمله بازی و برنامه های الکتریکی و موارد فیزیکی مانند داروها و …. موجود می باشد را تهیه کنید.
 10. تاریخ انقضا ندارد.

 

معایب:

 1. باید توجه داشته باشید کدهای کارت های خودرا نمی توانید فعال و یا استفاده کنید ، مگر اینکه حساب شما دارای تعادل معقول و یا گزینه پرداخت شما منقضی نشده باشد. در حالت کلی برای استفاده از این کارت ها باید حساب معتبر داشته باشید.
 2. از این کارت ها فقط می توانید در فروشگاه آمازون خرید کنید.

 

خرید گیفت کارت آمازون Amazon

 1. شما برای خرید از سایت آمازون باید کارت اعتباری و یا کارت هدیه آمازون را داشته باشید.می توانید کارت های هدیه مورد نظر خود را از شرکت آوام پیمنت تهیه کنید.
 2. بعد از درخواست شما و پرداخت آنلاینتان ، شرکت آوام پیمنت کد گیفت کارت شما به صورت امن و مطمین برای شما به ادرس ایمیلتان ارسال می کند.
 3. برای اضافه کردن کد گیفت کارت خود به حسابتان وارد سایت amazon.com و وارد صفحه شخصی خود شوید.
 4. اگر برای خود صفحه شخصی ندارید می توانید در این صفحه گزینه no, im a new customer را انتخاب کنید.
 5. بعد از وارد کردن مشخصات و ایمیل خود اکانت شما ساخته شده است.بعد از آن وارد اکانت شخصی خود شوید.
 6. سپس در قسمت پرداخت گزینه apply a gift card to your account کلیک کنید.در این صفحه حساب شخصی شما آورده می شود. در کادری که در آن است کد گیفت کارت خود را وارد کرده و گزینه apply to you’re account را انتخاب کنید.
 7. با تمام شدن این مراحل میزان گیفت کارت شما به حسابتان منتقل می شود. شما بعد از آن می توانید از سایت با استفاده از کارت هدیه تان بدون استفاده از کارت های اعتباری بین المللی خرید کنید.

با گیفت کارت آمازون می‌ توانید اکانت خود را شارژ کنید .به این ترتیب، به راحتی از فروشگاه آنلاین آمازون خرید نمایید. برای گیفت‌کارت‌های آمازون هیچ‌ گونه مالیات در نظر گرفته نشده است.همچنین این کارت ها تاریخ انقضایی ندارند و استفاده در هرزمان از آنها راحت است. 

در حال حاضر میتوان گفت فروشگاه آمازون تمامی اقلام مورد نیاز هر فردی را در خود جای داده است. با استفاده از این کارت ها شما می توانید تمام مواردی که در فروشگاه آنلاین آمازون از جمله بازی و برنامه های الکتریکی و موارد فیزیکی مانند داروها و …. می توانید تهیه کنید.

 

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

TOP