10

خرید گیفت کارت گوگل پلی

امروزه با توسعه تکنولوژی و همه گیر شدن تلفن همراه، کاربران نیاز به خرید اپلیکشن و بازی هایی پیدا میکنند که به ضورت رایگان در اختیار کاربران نیست. بسایت آوام پیمنت پیشرو در خدمات ارزی و فروش گیفت کارت، گیفت کارت گوگل پلی شما را با مبلغ مورد نظر به صورت فوری به شما تحویل میدهد.

گیفت کارت گوگل پلی

خرید گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

کارت هدیه کارتی است که در آن مقداری پول برای خرید موجود می باشد. هدف اصلی این کارت ها برای هدیه دادن و پاداش به کار برده می شود. گیفت کارت هایی با اعتبار های گوناگون پولی در اختیار خریداران قرار میدهند تا خریداران قادر باشند، بدون استفاده از کارت های اعتباری بانکی و فقط توسط کدهای کارت های هدیه خود از فروشگاه های آنلاین کارت های مربوطه ،خریداری انجام دهند. فروشگاه Google Play این اجازه را به افراد می دهد که تا بیش از میلیون ها برنامه و بازی مختلف را با استفاده از کارت های هدیه گوگل پلی دانلود کنند. همراه با برنامه های کاربردی، شما همچنین می توانید با استفاده از کارت هدیه Google Play کتابها، فیلم ها و موسیقی را خریداری کنید. کاربران Android به طور جدی به دنبال این کارت ها هستند. گیفت کارت های گوگل پلی در تمام برنامه های اندرویدی قابل استفاده می باشد. کدهای کارت هدیه Google Play در حال حاضر برای مدت کوتاهی بوده است و شما میتوانید آنها را به دیگران به عنوان هدیه ارسال کنید. 

خوشبختانه می توانید از ژنراتور کارت هدیه Googl Play برای استفاده از کدهای رایگان Google Play بدون هیچ گونه مشکلی در خرید آنلاین استفاده کنید. الگوریتم که در ژنراتور استفاده می شود ، یک کد منحصر به فرد را که شامل ترکیب مشابه از کد 20 رقمی می باشد. شما می توانید این کد را مستقیما قرار دهید و آن را در گزینه Google Play Redemem استفاده کنید. این کد هوشمندانه اعتبارسنجی را از بین می برد و شما تعادل را به حساب خود اضافه می کنید. پس از آن میتوانید از این تعادل برای خرید هر برنامه، حق بیمه، بازی، فیلم، مجله و خیلی چیزهای دیگر استفاده کنید .

 

کاربردهای گیفت کارت گوگل پلی

فروشگاه Google Play برای بازار دیجیتال گوگل آندروید و iOS طراحی شده است. گوگل توسعه دهنده فروشگاه Google Play است. در ابتدا در 22 اکتبر 2008 منتشر شد .

کدهای Google Play این کارت ها همچنین برای پرداخت در بازی های مختلف، فیلم ها، موسیقی، کتاب های الکترونیکی و غیره استفاده می شود. یکی دیگر از استفاده های مهم کدهای Google Play این است که شما نیازی به اضافه کردن جزئیات کارت اعتباری خود به پرداخت نداشته باشید. برای کسانی که نمیخواهند جزئیات کارت اعتباری خود را اضافه کنند میتوانند از این کدها استفاده کنند. همچنین افرادی که کارت های اعتباری یا بدهی ندارند، می توانند این کارت های هدیه گوگل را از فروشگاه های مختلف تقریبا در هر کشور خریداری کنند و از آنها برای خرید مواد در فروشگاه Google Play استفاده کنند.

در هرکشور خدمات متفاوت است.در اینجا برای مثال برای شما دو کشور آورده شده است.

ترکیه: 

 1. نرم افزار، کتاب، دکه روزنامه فروشی
 2. شرایط خدمات کارت هدیه Google Play
 3. شرایط خدمات توازن تبلیغاتی Google Play
 4. حداکثر مجاز خرید 4000لیر

 

امارات متحده

 1. نرم افزار، کتاب، فیلم، موسیقی، دکه روزنامه فروشی، اشتراک
 2. شرایط خدمات کارت هدیه Google Play
 3. شرایط خدمات توازن تبلیغاتی Google Play
 4. حداکثر مجاز خرید: 2000 دلار 

کدهای هدیه گوگل بسیار گرانبها هستند و به ندرت کدها را بدون هزینه می توان دریافت کنید. همچین ازاین کارت ها در هنگام خرید وسایل مورد نظر از فروشگاه Google Play می توان استفاده کرد . با استفاده از کدهای موجود در این کارت های هدیه می توانید تخفیف های بزرگی دریافت کنید. کد های کارت هدیه Google Play به صورت رایگان در هر وب سایت قابل خریداری است. آنها در فروشگاه های معمولی نیز در دسترس هستند ،اما توجه داشته باشید موجودی این کارت ها بستگی به میزان هزینه شما برای خرید این کارت ها دارند. باید این کارت ها را در مراکزی که 100٪ امن و همچنین امن برای استفاده (که فقط نیاز به اطلاعات اولیه خود و پس از آن شما می توانید بیشتر کدهای Google play رااستفاده کنید) باشد را تهیه کرد، شما می توانید به آسانی گواهینامه ایمنی کارت خود را در نوار جانبی وب سایت گوگل پلی ببینید. همچنین می توانید این کارت ها را ازسایت های google.google play.google code …. خریداری کنید.

 

شرایط استفاده و کاربردهای گیفت کارت گوگل پلی

کدهای هدیه گوگل بسیار گرانبها هستند و به ندرت کدها را بدون هزینه می توانند دریافت کنند. ما می توانیم از آنها در هنگام خرید اقلام پرداخت شده از فروشگاه Google Play استفاده کنیم و همچنین با استفاده از کدهای موجود در این کارت های هدیه می توانیم تخفیف های بزرگی دریافت کنیم. کد های کارت هدیه Google Play به صورت رایگان در هر وب سایت بسیار است. آنها در فروشگاه های معمولی نیز در دسترس هستند ،اما توجه داشته باشید در این صورت این کارت ها در مقابل پول واقعی شما، موجود می باشند.باید این کارت ها را در مراکزی که 100٪ امن و همچنین امن برای استفاده (که فقط نیاز به اطلاعات اولیه خود و پس از آن شما می توانید بیشتر کدهای Google play رااستفاده کنید) باشد را تهیه کنید، شما می توانید به آسانی گواهینامه ایمنی خود را در نوار جانبی وب سایت گوگا پلی ببینید. شما می توانید این کارت ها را ازسایت های google.google play.google code …. خریداری کنید.

فروشگاه Google Play همچنین برای بازار دیجیتال گوگل برای آندروید و iOS طراحی شده است. گوگل توسعه دهنده فروشگاه Google Play است. و در ابتدا در 22 اکتبر 2008 منتشر شد .

کدهای Google Play این کارت ها همچنین برای پرداخت در بازی های مختلف، فیلم ها، موسیقی، کتاب های الکترونیکی و غیره استفاده می شود. یکی دیگر از استفاده های مهم کدهای Google Play این است که شما نیازی به اضافه کردن جزئیات کارت اعتباری خود به پرداخت نداشته باشید. برای کسانی که نمیخواهند جزئیات کارت اعتباری خود را اضافه کنند میتوانند از این کدها استفاده کنند. همچنین افرادی که کارت های اعتباری یا بدهی ندارند، می توانند این کارت های هدیه گوگل را از فروشگاه های مختلف تقریبا در هر کشور خریداری کنند و از آنها برای خرید مواد در فروشگاه Google Play استفاده کنند.

 

مزایا و معایب گیفت کارت گوگل پلی

 

مزایای کارت هدیه گوگل پلی

از آنجایی که مردم در طول روز به طور مداوم از طریق دستگاه های همراه خود مانند تلفن های هوشمند و رایانه ها به اینترنت متصل می شوند، فناوری های پیشرفته مانند گوگل برای کاربران اطمینان حاصل می کنند که هر کسی دسترسی آسان به محتوای دانلود شده را دارد. این ابزارها کاربردی، سرگرم کننده و لذت بخش است ( مانند فیلم، کتاب، بازی، برنامه و غیره). فروشگاه گوگل پلیدر رابطه با برنامه های آنلاین قطعی است و این برنامه تمام محتوایی را کهمی خواهید یا نیاز دارید ارائه می دهد.

 1.  در دسترس بودن
  در حالی که Google Play در چندین کشور در دسترس است شناخته شده ترین فروشگاه Google Play Store در آمریکا است، که دارای بیشترین انتخاب محتوا قابل دانلود است. علاوه بر این، برخی از محصولات موجود در کشورهای دیگر نیز در قیمت های بسیار ارزان در فروشگاه Google Play ایالات متحده عرضه می شوند.
  اگر شما بستگان، دوستان یا آشنایان ساکن در خارج از ایالات متحده دارید، یکی از بهترین چیزهایی که می توانید به عنوان یک هدیه ارسال کنید، یک کارت هدیه Google Play Google خواهد بود . 
  سایر مزایای زیر دلایل بسیار خوبی برای خرید گیفت کارت های گوگل پلی است.
 2.  دسترسی آسان و نامحدود به فروشگاه گسترده ی گوگل 
  شما در هر زمان و در هر مکان می توانید به فروشگاه های گوگل دسترسی داشته باشید.
  همانطور که ذکر شد، فروشگاه Google Play در ایالات متحده موسیقی، برنامه ها، فیلم ها، برنامه های های تلویزیونی، کتاب ها، بازی ها، مجلات و خیلی چیزهای دیگر را ارائه می دهد . بسیاری از آنها خارج از ایالات متحده در دسترس نیستند (انتشار های اولیه نیز برای موسیقی، فیلم و تلویزیون قابل دسترسی هستند ). یک کارت هدیه فروشگاه Play Google به شما این امکان را می دهد که محتوای این فروشگاه را ، درهر کجای این سیاره قرار دارید، بتوانید دانلود کنید.
 3.  قیمت های بهتر
  با استفاده از کارت های هدیه گوگل پلی شما می توانید محتوای فروشگاه گوگل را با قیمت پایین تری تهیه کنید.به شما در پس انداز کردن پول خود کمک می کند.
 4. معامله امن
  هر خرید کارت هدیه با رمزگذاری SSL 256 بیتی امن است. به همین ترتیب، اطلاعات شخصی و پرداخت خریدار هرگز در سرورهای فروشندگان کارت هدیه آنلاین ذخیره نمی شود. بنابراین شما می توانید از یک معامله محافظت شده در هر زمان اطمینان حاصل کنید.
 5. تحویل آسان از طریق ایمیل 
  کارت هدیه فروشگاه Google Play که توسط تامین کنندگان معتبر آنلاین در سراسر دنیا فروخته می شود، به طور مستقیم از تولید کنندگان و توزیع کنندگان مجاز در ایالات متحده تامین می شود. از طریق یک خرید آنلاین ساده، کارت هدیه به صورت دیجیتالی با استفاده از یک اسکنر با وضوح بالا اسکن می شود و بلافاصله از طریق ایمیل به گیرنده ارسال می شود. شما اغلب در عرض چند دقیقه خرید ، به صورت ساده و سریع برای شما در ایمیلتان ارسال می گردد.
 6. تاریخ انقضا ندارد.اگر که کارت هدیه از فروشنده مجاز خریداری شده باشد ،این کارت ها تاریخ انقضا ندارند . شما می توانید این کارت ها را در هرزمانی که خواستید، استفاده کنید.

 

معایب

محدودیت در خرید : 

 1. کلاهبرداران از روش های مختلف برای فریب دادن افراد به ارائه کارت های هدیه Google Play استفاده می کنند. آنها برای کارت های هدیه گوگل پلی را در عوض مالیات، پول نقد، جمع آوری بدهی ها، اقلام فیزیکی مانند اتومبیل ها و موارد دیگر درخواست می دهند. کلاهبرداری به بهانه های متفاوت بسیار انجام می شود.خودتان را از کلاهبرداری کارت هدیه محافظت کنید.
 2. هرگز از کارت های هدیه Google Play برای پرداخت هزینه های غیرقانونی خارج از Google Play استفاده نکنید.
 3. توجه داشته باشید که شما فقط می توانید از کارت های هدیه Google Play برای خریدمواردی مانند برنامه ها و موسیقی، در Google Play استفاده کنید.
  *کارت های هدیه Google Play بازپرداخت نمی شود، مگر آنکه طبق قانون مورد نیاز باشد. 
  به راحتی میتوان با استفاده از کد پشت آن، در این کارت ها کلاهبرداری کنند.هرگز کد در پشت کارت هدیه را به اشتراک نگذارید.

 

خرید گیفت کارت گوگل پلی

فروشگاه Google Play از آگوست سال 2008 وجود داشته و از آن به بعد، بیش از 25 میلیارد برنامه از طریق فروشگاهgoogle Play دانلود شده است .در حال حاضر بیش از 700،000 برنامه مختلف را می توان در فروشگاه Google Play دانلود کرد. شما در یک دقیقه می توانید کارت هدیه Google Play را خریداری کنید.
می توانید یک کارت هدیه Google Play را آنلاین بلافاصله در Playgiftcard.com خریداری کنید. همچنین برای کارت های Google Play از $ 10، $ 15 و $ 25 می توانید استفاده کنید. برای خرید کدهای Google Play، باید چندین مرحله ساده را انجام دهید.

اول، مبلغ اعتباری Google Play که می خواهید برای خرید را، انتخاب کنید. سپس یک روش پرداخت امن را از جمله :یک کارت اعتباری ویا پی پال انتخاب کنید. پس از پایان پرداخت، کد Google Play بلافاصله بر روی صفحه نمایش داده می شود. علاوه بر این، کارت هدیه Google Play نیز توسط ایمیل و یا پیام کوتاه به صورت رایگان بلافاصله تحویل داده می شود. همچنین از Play Store Credit برای خرید برنامه ها، فیلم ها، موسیقی و کتابها در Google Play Store می توانید استفاده کنید.

بدون شک می توان اعتبار Google Play را در فروشگاه Google Play Store و Android Store خریداری کرد.
کارت Google Play را می توانید بلافاصله بعد از خرید کی توانید هدیه بدهید و یا اینکه بفروشید.
شما از طریق play.google.com از ابتدا ثبت نام خود را انجام دهید و سپس بر روی «تخفیف اعتبار»در سمت چپ کلیک کنید. بعد از آن کد را برای اضافه کردن اعتبار فروشگاه Play خود وارد کنید. کارتهای هدیه Google Play توسط Playgiftcard.com فروخته می شود. 
میتوانید از Play Store Credit برای خرید برنامه ها، فیلمها، موسیقی و کتابها در فروشگاه Google Play استفاده کنید. فروشگاه Google Play می تواند در صورت استفاده از تلفن هوشمند Android یا رایانه لوحی دارای سیستم عامل Android در دسترس باشد.در
Playgiftcard.com می توانید با خیال راحت پرداخت کنید بنابراین، می توانید با استفاده از PayPal و یک کارت اعتباری پرداخت خود را انجام دهید. برای هر روش پرداخت توضیح داده شده است که شامل فرایند سفارش با استفاده از یک روش پرداخت خاص است.
پی پال
شما می توانید با استفاده از PayPal به صورت ناشناس با دسترسی به اینترنت در سراسر جهان پرداخت کنید. پس از انتخاب PayPal در فرآیند سفارش، شما به راحتی می توانید به حساب PayPal خود وارد شوید و پرداخت را تأیید کنید. به محض این که تایید انجام شد و پرداخت به پایان رسید، کارت هدیه Google Play بر روی صفحه نمایش داده می شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.
مسترکارت و ویزاکارت
شما می توانید به راحتی و به سرعت در Playgiftcard.com با استفاده از کارت اعتباری ویزا، کارت اعتباری مستر، ویزا دلتا ویا ویزا الکترون پرداخت کنید. بعد از آن روش پرداخت کارت را انتخاب کنید و سپس جزئیات کارت همراه را وارد کنید. به محض پرداخت پردازش شده، کد فروشگاه Google Play بلافاصله نمایش داده می شود.

 

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

TOP