10

خرید گیفت کارت نینتندو

وبسایت آوام پیمنت پیشرو در خدمات ارزی و فروش گیفت کارت، گیفت کارت نینتندو شما با مبلغ مورد نظر به صورت فوری به شما تحویل میدهد.

گیفت کارت نینتندو

خرید گیفت کارت نینتندو

گیفت کارت نینتندو چیست؟

شرکت نینتندو در 23 سپتامبر 1889 توسط Fusajiro Yamauchi تأسیس شد. در ابتدا کارت های بازی hanafuda توسط این شرکت دست ساز ساخته شد. تا سال 1963، چندین کار تجاری کوچک را انجام داد: مانند خدمات کابین و هتل های دوست داشتنی. در سال های دهه 1960 شرکت نینتندو یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه اسباب بازی ها بود و در نهایت تبدیل به یکی از تاثیر گذارترین صنایع و سومین شرکت ارزشمند ژاپن با ارزش بازار بیش از 85 میلیارد دلار شد .

کارت های هدیه یک راه عالی برای دریافت و یا ارسال یک هدیه است که شخص ممکن از آن لذت ببرد. اگر دوست و یا یکی از اعضای خانواده شما نینتندو را دوست دارد، یک کارت هدیه الکترونیکی برای هدیه دادن به او بسیار مناسب است. شرکت نینتندو، آموزشی ویبولیتین [a] یک شرکت الکترونیک و بازی ویدیویی چند ملیتی ژاپنی است که مرکز آن در کیوتو است . نینتندو یکی از بزرگترین شرکت های بازی های ویدئویی در جهان است. بهترین بازی های ویدئویی که از بهترین بازی های رایانه ای است ، این شرکت ساخته است : مانند ماریو، The Legend of Zelda و Pokemon . 

شرکت نینتندو پیشرفت چشمگیری در زمینه بازی و کنسول های بازی پیدا کرد. این شرکت در فروشگاه نینتندو شروع به فروش بازی هاو کنسول های بازی تولید شده توسط همین شرکت کرد، که با استقبال فراوانی روبرو شد. شما می توانید با خرید گیفت کارت نینتندو یا همان خرید گیفت کارت نینتندو شاپ (خرید Nintendo eshop) این بازی های پر هیجان را تهیه کنید و از آنها لذت ببرید.

 

کاربردهای گیفت کارت نینتندو

کارت های هدیه یک راه عالی برای دریافت و یا ارسال یک هدیه که شخص ممکن است از آن لذت ببرد. اگر دوست و یا یکی از اعضای خانواده شما نینتندو را دوست دارد، پس یک کارت هدیه الکترونیکی برای هدیه دادن به او بسیار مناسب است. شرکت نینتندو، آموزشی ویبولیتین یک شرکت الکترونیک و بازی ویدیویی چند ملیتی ژاپنی است که مقر آن در کیوتو است. نینتندو یکی از بزرگترین شرکت های بازی های ویدئویی در جهان با سرمایه گذاری در بازار است. بعضی از بهترین بازی های ویدئویی که از بهترین بازی های رایانه ای است را این شرکت ساخته است : مانند ماریو، The Legend of Zelda و Pokemon.

شرکت نینتندو پیشرفت چشمگیری در زمینه بازی و کنسول های بازی پیدا کرد. این شرکت در فروشگاه نینتندو شروع به فروش کنسول های بازی های نینتندو تولید شده توسط همین شرکت کرد، که با استقبال فراوانی روبرو شد. شما می توانید با خرید گیفت کارت نینتندو یا همان خرید گیفت کارت نینتندو (خرید Nintendo eshop) این بازی های پر هیجان را تهیه کنید و از آنها لذت ببرید. شما می توانید با استفاده از این کنسول ها به راحتی تا مدت‌ها و تا زمانی که کنسول شما شارژ داشته باشد به بازی کردن در حالت دستی ادامه دهید. ویژگی دیگر این کنسول ها حالت رومیزی بودن این ها است.در این حالت می‌توانید با باز کردن پایه، کنسول را روی یک سطح صاف قرار داده و با دوستانتان به بازی بپردازید. یکی از ویژگی‌های بسیار جالب سوییچ نیتندو، قابلیت تبدیل شدن به یک کنسول خانگی یا قابل حمل است. تنها کاری که باید انجام دهید، قرار دادن کنسول درون داک خود است. هنگامی که این کار را انجام می‌دهید، بدون هیچ تغییری ادامه بازی شما برروی تلویزیون پدیدار می‌شود و می‌توانید به راحتی بازی خود را ادامه دهید. برعکس این حالت نیز صادق است و شما می‌توانید با برداشتن کنسول از روی داک،‌ در حالت دستی بازی خود را ادامه دهید.

شرایط استفاده و کاربردهای گیفت کارت نینتندو

برای استفاده از این کارت ها در ابتدا باید در سایت یک اکانت شخصی بسازید.بعد ازساخت اکانت برای خود و دیگران می توانید گیفت کارت های فروشگاه را تهیه کنید.

 1. وارد www.nintendo.com سایت شوید.
 2. وارد اکانت شخصی خود شوید.
 3. گیفت کارت مورد نظر خود را انتخاب کنید. 
 4. پس از انتخاب گیفت کارت خود، به قسمت پرداخت می روید.درگاه پرداخت خود را انتخاب می کنید.
 5. پس از پرداخت کد به شما داده می شود, علاوه برآن نیز کد کارت نیتندو برایتان ایمیل می شود.

بعد از آن با استفاده از گیفت کارت خود حسابتان را شارژ می کنید. ما در این جا مراحل مورد نیاز را شرح می دهیم: 

 1. در سایت گزینه Nintendo eShop را انتخاب می کنید.
 2. بعد از در قسمت home گزینه Add Funds را کلیک کنید.
 3. گزینه Add Funds using a Nintendo eShop Card را کلیک کنید.
 4. بعد از آن کد 16 رقمی گیفت کارت خود را وارد کرده و ok را انتخاب کنید.
 5. در صفحه جدید باز شده حساب شما شارژ می شود و میتوانید در فروشگاه نینتندو خرید کنید.

کارت های هدیه یک راه عالی برای دریافت و یا ارسال یک هدیه که شخص ممکن است از آن لذت ببرد. اگر دوست و یا یکی از اعضای خانواده شما نینتندو را دوست دارد، پس یک کارت هدیه الکترونیکی برای هدیه دادن به او بسیار مناسب است. شرکت نینتندو، آموزشی ویبولیتین [a] یک شرکت الکترونیک و بازی ویدیویی چند ملیتی ژاپنی است نینتندو یکی از بزرگترین شرکت های بازی های ویدئویی در جهان با سرمایه گذاری در بازار است. بعضی از بهترین بازی های ویدئویی که از بهترین بازی های رایانه ای است را این شرکت ساخته است : مانند ماریو، The Legend of Zelda و Pokemon .با خرید این گیفت کارت ها می توانید از این بازی ها بهره ببرید.

 

مزایا و معایب گیفت کارت نینتندو

مزایا

 1. وقت و تلاش زیادی برای گرفتن هدیه ای مناسب برای دوستان و عزیزانتان باید صرف کنید. یکی از مزیت استفاده از کارت های هدیه نینتندو این است که شما می توانید صرفه جویی در وقت و پول خود کنید. 
 2. بزرگترین شرکت های بازی های ویدئویی در جهان با سرمایه گذاری در بازار است. بعضی از بهترین بازی های ویدئویی که از بهترین بازی های رایانه ای است را این شرکت ساخته است : مانند ماریو، The Legend of Zelda و Pokemon.
 3. همچنین، هزینه ارسال یک هدیه به یک گیرنده در یک مکان دوربسیار گران و زمان براست. شما می توانید با هزینه بسیار پایین تر برای دوستانی و اعضای خانواده خود این کارت ها را هدیه کنید.
 4. در نهایت، گیرندگان می توانند کارت های هدیه را به راحتی استفاده کنند. این نه تنها برای انتخاب هدیه مناسب است بلکه برای زمان بندی نیز کاربرد دارد. 
  آنها نه تنها می توانند یک چیزی را که میخواهند با استفاده از این کارت ها انتخاب کنند، بلکه می توانند چند بازی مورد نظر را با همان کارت هدیه وهمان قیمت انتخاب کنند.

معایب

 1. هیچ مسئولیتی در قبال مفقود شدن یا سرقت گیفت کارت های دیجیتال خریداری شده نخواهد پذیرفت. تعویض یا استرداد محصولات پذیرفته نخواهد شد.
 2. این کارت ها تاریخ انقضا دارند که شما در زمان خرید مدت انقضای کارت خود را مشخص می کنید.از آنجایی که بیشتر کارت های هدیه عمر قابل توجهی دارند.

 

خرید گیفت کارت نینتندو

برای خرید بازی های فروشگاه نینتندو باید حساب فعال داشته باشیدو حساب خود را کی توانید با گیفت کارت های این فروشگاه شارژ کنید. در اینجا مراحل ساخت اکانت شخصی را توضیح می دهیم :

 1. درابتدا به سایت www.nintendo.com بروید.
 2. در بالای صفحه سمت راست بر روی گزینه log in/sign up کلیک کنید.
 3. گزینه Create a nintendo account را انتخاب کنید.
 4. در صفحه جدید باز شده تاریخ تولد خود را وارد کنید و گزینه submit را انتخاب کنید.
 5. سپس تمامی اطلاعات هویتی و آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کنید و submit را انتخاب کنید.
 6. ایمیل خود را باز کنید و از طرف شرکت ایمیلی برای شما فرستاده شده است.
 7. کدی که در ایمیل برایتان فرستاده شده است را در سایت وارد کنید .
 8. ساخت اکانت شما با موفقیت به اتمام می رسد.

بعد از ساخت اکانت برای خود می توانید گیفت کارت های فروشگاه را تهیه کنید.

 1. مجدد وارد سایت شوید
 2. وارد اکانت شخصی خود شوید.
 3. گیفت کارت مورد نظر خود را انتخاب کنید 
 4. پس از انتخاب گیفت کارت خود، به قسمت پرداخت می روید.درگاه پرداخت خود را انتخاب می کنید.
 5. پس از پرداخت کد به شما داده می شود, علاوه برآن برای شما نیز کد کارت نیتندو برایتان ایمیل می شود.
  نینتندو یکی از بزرگترین شرکت های بازی های ویدئویی در جهان با سرمایه گذاری در بازار است. بعضی از بهترین بازی های ویدئویی که از بهترین بازی های رایانه ای است را این شرکت ساخته است : مانند ماریو، The Legend of Zelda و Pokemon .با خرید این گیفت کارت ها می توانید از این بازی ها بهره ببرید.

هم وطنانی که هیچ یک از کارت های بین المللی از جمله paypal را ندارند ونمی توانند کارت های هدیه نیتندو مورد نظر خود را خریداری کنند ، می توانند با شرکت آوام پیمنت تماس گرفته تا کارت های مورد نظرشان را خریداری کنند.

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

TOP