10

خرید گیفت کارت استیم

وبسایت آوام پیمنت پیشرو در خدمات ارزی و فروش گیفت کارت، گیفت کارت پلی استیشن شما با مبلغ مورد نظر به صورت فوری به شما تحویل میدهد.

گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

گیفت کارت پلی استیشن چیست؟

کارت های فروشگاه Playstation در قالب دیجیتال هستند. این کارت ها به صورت یک کد به حساب مشتری ارسال می شوند. هنگامی که شما می خواهید خرید کنید، 1-2 دقیقه طول می کشد تاسفارش شما پردازش شود و به شما کد گیفت کارت پلی استیشن داده شود. شما دسترسی فوری به کارت PSN خود دارید . شما نیز می توانید بعدا حساب خود را در PlayStation Network (PSN) بفروشید یا آن را به دوست خود هدیه دهید.

شما همچنین می توانید با استفاده از این کارت ها ،فیلم ها را با Playstation Video و Music با PlayStation Music خریداری کنید. روی هر کارت یک کد برای فعال‌سازی اعتبار در اکانت PSN دارد. شما می توانید با ورود آن کد، به میزان اعتبار خریداری‌ شده توسط فرد حساب شارژ می‌شود. با استفاده از گیفت کارت psn بتواند نسبت به خرید اینترنتی اقدام کند. باید توجه کنید که کارت‌های psn را برای کدوم کشور با چه نوع ارزی می خواهید تهیه کنید. برای مثال اگر درکشورهایی مانند آمریکا هستید که ارز آن دلار، برای حساب‌های کاربری ریجن ۱ یا متناسب می باشند. نوع دیگر گیفت کارت هایی با ارز یورو، برای حساب‌های کاربری ریجن ۲ برای کشورهایی اروپایی مناسب هستند.

با گیفت کارت PSN می توانید از فروشگاه اینترنتی پلی‌استیشن خرید کنند. هر کارت یک کد جهت شارژ اکانت PSN دارد که با ورود آن کد، به میزان کارت خریداری شده توسط کاربر، حساب او شارژ می‌شود تا با استفاده از آن بتواند نسبت به خرید اینترنتی اقدام نماید. 

مواردی که شما می توانید با کارت Playstation خریداری کنید:

بازی ها : تمام بازی های دیجیتالی موجود در فروشگاه PlayStation برای دستگاه های زیر:

PS4، PS3، PS VR، PS Vita / PS TV / PSP

Fortnite محبوب ترین بازی چند نفره آنلاین در Playstation است. شما می توانید Fortnite را از فروشگاه Playstation خریداری کنید.

 

کاربردهای گیفت کارت پلی استیشن

با استفاده از یک کارت هدیه PSN آمریکا شما می توانید بازی های مورد علاقه خود را در حالی که در پولتان صرفه جویی شود ، از فروشگاه پلی استیشن (مرکز آن درایالت متحده است) تهیه کنید. مانند بسیاری از مشتریانی که مرتبا بازی می کنند، می توانید هنگام خرید یک بازی در فروشگاه PSN، پول زیادی را صرفه جویی کنید.
شما نیازی به اشتراک PSN Plus برای استفاده از معاملات و تبلیغ فروشگاه PSN ندارید. اگر برای مواردی نیاز به اشتراک PSN Plus داشتید، می توانید یک کارت هدیه PSN Plus آمریکا تهیه کنید. امروزه می شود بازی را به صورت دیجیتال دانلود کرد و بدون ترک خانه ،بازی کنید. صرفه جویی در وقت با استفاده از خرید آنلاین از این فروشگاه انجام می گردد.

همچنین با خرید این کارت ها، بازی هایی جدیدی که در این فروشگاه می آید در صفحه شما باز می شود.هنگامی که بازی منتشر می شود در کنسول شما باز خواهد شد و شما می توانید بلافاصله شروع به بازی کنید.

هنگامی که کارت هدیه PSN را به حساب خود redeem می کنید، شما دسترسی کامل به تمامی محتویات فروشگاه PlayStation ایالات متحده از جمله بازی ها، افزودنی ها، ارتقاء ها و همچنین فیلم ها و برنامه های تلویزیونی خواهید داشت.

کارت هدیه پلی استیشن شما را قادر می سازد تا بازی های جدید، DLC و فیلم ها و همچنین فیلم ها و موسیقی های مورد نیاز و جدید خود را خریداری کنید. شما به راحتی می توانید کارت هدیه پلی استیشن را با نامهای مختلف بر اساس نیازهای خود در فروشگاه پلی استیشن خریداری کنید.

 

شرایط استفاده و کاربردهای گیفت کارت پلی استیشن

امروزه می توانید با استفاده از فروشگاه پلی استیشن به صورت دیجیتال و آنلاین بازی را بدون ترک خانه دانلود کنیدو در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.همچنین با خرید این کارت ها بازی هایی که جدید در این فروشگاه می آید در صفحه شما باز می شود. چند روز قبل از انتشار برنامه مورد نظر پیش از سفارش و دانلود در کنسول شما باز خواهد شد و شما می توانید بلافاصله شروع به استفاده کنید.

اکثر سفارشات تایید شده و در عرض چند دقیقه بعد از خرید شما برایتان ارسال می شود.

هنگامی که کارت PSN خود را به حساب خود redeem می کنید، شما دسترسی کامل به تمامی محتویات فروشگاه PlayStation ایالات متحده از جمله بازی ها، افزودنی ها، ارتقاء ها و همچنین فیلم ها و برنامه های تلویزیونی خواهید داشت.

این کارت ها را فقط می توانید در PlayStation Store آمریکا استفاده کنید. شما همچنین باید حساب فروشگاه PSN معتبر داشته باشید. هنگامی که کارت را تهیه کنید، کیف پول PlayStation شما با ارزش نقدی کارت بارگیری خواهد شد. پس از آن می توانید از کارت های مورد نظر خود استفاده کنید.
این امکان وجود دارد که این کارت را از هر کشوری خریداری شود، اما به یک حساب PSN ثبت نام شده در ایالات متحده نیاز خواهید داشت. شما به راحتی می توانید حساب کاربری PSN خود را در کمتر از پنج دقیقه ثبت کنید. اطلاعاتتان بر روی هر سرور ذخیره نمی شود، که این اطلاعات 100٪ خصوصی نگه می دارد.

کارت هدیه PSN را بر روی PS4 / PS3 در سیستم خود وارد کنید:

 1. بر روی آیکون فروشگاه روی صفحه اصلی سیستم خود کلیک کنید.
 2. در پایین منو، کد های تخفیف را انتخاب کنید.
 3. کد کارت هدیه PSN خود را وارد کنید و گزینه ادامه را انتخاب کنید.
 4. موافقت با شرایط سرویس و دوباره ادامه دهید.

در PlayStation Vita بازی کنید:

 1. فروشگاه Playstation را از صفحه اصلی Vita وارد کنید.
 2. حساب PSN خود را باز کنید.
 3. آیکون Redemem Codes را انتخاب کنید.
 4. وارد کد کارت هدیه 12 رقمی PSN خود شوید و روی Next کلیک کنید.

مزایا و معایب گیفت کارت پلی استیشن

مزایا و معایب گیفت کارت پلی استیشن

یکی از روش های اولیه برای خرید بازی ها، فیلم ها و برنامه ها از بازار دیجیتال با خرید کارت های هدیه PSN است. هر کارت حاوی یک کد است که می تواند در فروشگاه Playstation از طریق چندین دستگاه استفاده شود.

مزایا

 1. امنیت: 
  استفاده از کارت های PSN دارای مزایای زیادی است که بیشترین مزایای آن، امنیت آن است. در ماه آوریل سال 2011، پلی استیشن شبکه هک شد و باعث شد تا سونی سرویس آنلاین خود را خاموش کند. این نقص باعث شد میلیون ها حساب کاربری در معرض خطر قرار بگیرند. امروزه اطلاعات کارت هدیه psn به صورت رمزگذاری شده است و دیگر جزئیات خصوصی مشتریان قابل پی گیری نمی باشد.به همین علت هک شدن این کارت ها بسیار پایین آمده است. 
 2. قابلیت هدیه دادن به دیگران:
  در قسمت شبکه فروشگاه در حال حاضر گزینه کارت های هدیه ای است ،که در آن شما می توانید یک بازی بخرید و آن را آن به دوستان یا اعضای خانواده خود ارسال کنید. با خرید کارت های بازی یا شبکه های پلی استیشن، شما می توانید این هدیه را به فرد خاصی بفرستید. شبیه نحوه استفاده از کارت هدیه معمولی از فروشگاه های خاص می باشد.
  بسیاری از بازی های ویدئویی نیز می توانند در PlayStation Store با استفاده از این کارت ها خریداری شوند.تنوع استفاده از این کارت ها در فروشگاه پلی استیشن بسایر زیاد می باشد.
  در واقع استفاده از این کارت ها صرفه جویی در مقدار زیادی از پول و وقت کاربر می باشد.
  با خرید مستقیم خود فرد از این فروشگاه ها دست افراد واسطه کوتاه می شود و هزینه خرید برنامه مورد نظر پایین تر می آید.فرد از منزل خود می تواند این بازی ها را تهیه کنید ولازم به گذاشتن وقت زیادی برای تهیه این برنامه ها نیست.

معایب

 1. کارت های هدیه به صورت پول محلی هستند، بنابراین هنگام خرید یک کارت هدیه، فقط در کشور خریداری شده می توانید از آنها استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر قرار است هدیه دهید ارز کشور فرد گیرنده را انتخاب کنید.
 2. شما محبور هستید برای اینکه ما تفاوت قیمت بازی و تعادل حساب خود را بپوشانید باید کمی بیشتر از هزینه بازی در حساب خود داشته باشید. برای مثال، اگر تعادل حساب شما 9.99 دلار باشد و همچنین قیمت بازی مورد نظر شما نیز 9.99 دلار است، شما بایدکارت 10 دلاری تهیه کنید .

 

خرید گیفت کارت پلی استیشن

گیفت کارت های PSN را می توانید از فروشگاه اینترنتی پلی ‌استیشن تهیه کنید. هر کارت هدیه این فروشگاه یک کد جهت شارژ اکانت PSN دارد که با ورود آن کد در حساب خود ، به میزان کارت خریداری شده توسط کاربر، حساب شارژ می‌شود . کارت های فروشگاه Playstation در قالب دیجیتال هستند. کد این کارت ها به صورت آنلاین به حساب مشتری ارسال می شود. هنگامی که شما می خواهید خرید کنید، 1-2 دقیقه طول می کشد تا سفارش شما پردازش شود و به شما کد گیفت کارت پلی استیشن داده شود. دسترسی فوری به کارت PSN خود را دارید . همچنین شما نیز می توانید بعدا حساب خود را در PlayStation Network (PSN) بفروشید یا آن را به دوست خود هدیه دهید.
تحویل دیجیتال کارت هدیه پلی استیشن (تحویل کد پست الکترونیکی)
کارت های هدیه از طریق ایمیل به صورت الکترونیکی تحویل داده می شوند. پس از سفارش، درخواستتان پردازش می شود. بعد از آن درخواست شما مراحل تأیید را بلافاصله شروع می کند. اگر تأیید بیشتری لازم نباشد، کد کارت هدیه شما فورا از طریق ایمیل فرستاده می شود. در سراسر جهان مشتریان می توانند برای خرید این کارت ها اقدام کنند. 
اگر ایمیل های خود را در صندوق پستی خود مشاهده نکردید، لطفا پوشه هرزنامه ایمیل را بررسی کنید.
تمام کارت های ارائه شده فعال و قابل تمدید هستند. علاوه بر این، هیچکدام از کارتهای فروشگاه پلی استیشن تاریخ انقضایی ندارد. بنابراین هیچ عجله ای وجود ندارد تا کاربر مجبور باشد بلافاصله بعد از خرید از کارت خود استفاده کند.
شما می توانید یکی از مقادیر زیر را برای خرید کارت های هدیه خود در فروشگاه پلی استیشن انتخاب کنید:

کارت هدیه 10 دلاری PSN 
کارت هدیه 20 دلاری PSN 
کارت هدیه 50 دلاری psn
کارت هدیه 100 دلارpsn 

هم وطنانی که هیچ یک از کارت های بین المللی از جمله paypal را ندارند، می توانند با شرکت آوام پیمنت تماس گرفته تا کارت های مورد نظرشان را خریداری کنند. 

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

TOP