10

خرید گیفت کارت ایکس باکس

وبسایت آوام پیمنت پیشرو در خدمات ارزی و فروش گیفت کارت، گیفت کارت ایکس باکس شما با مبلغ مورد نظر به صورت فوری به شما تحویل میدهد.

گیفت کارت ایکس باکس XBOX چیست؟

شما می توانید در لیست خود یک کارت هدیه ایکس باکس دیجیتال برای استفاده درفروشگاه آنلاین مایکروسافت ، در ویندوز و در ایکس باکس تهیه کنید. با استفاده از یک ایمیل ، کد دیجیتالی کارت هدیه ایکس باکس دریافت خواهید کرد. گیرنده کارت هدیه شما می تواند برای خرید بازی های محبوب، افزودنی ها، بسته های نقشه و موارد دیگر از آن استفاده کند.

کارت هدیه ایکس باکس می تواند هدیه ای عالی برای علاقه مندان به بازی باشد.

گیرندگان کارت های هدیه ایکس باکس ،می توانند برای دانلود جدید ترین بازیهای ایکس باکس، برنامه ها، فیلم ها، برنامه های تلویزیون ،فیلم ها و… استفاده کنند.
این کد کارت های هدیه دیجیتال برای خرید در فروشگاه مایکروسافت آنلاین، در ویندوز و در ایکس باکس مناسب است. این را نمی توان برای خرید به جای پول نقد در فروشگاه های فیزیکی مایکروسافت استفاده کرد.

شما می توانید با استفاده از این کارت ها آخرین بازی ها، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی در ایکس باکس، بازی های برتر و برنامه های موجود در ویندوز و دستگاه های مانند کنسول های ایکس باکس در فروشگاه آنلاین مایکروسافت، دریافت کنید.

کارت هدیه خود را در قالب یک کد دیجیتال از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد. این کد به صورت یک کد 25 کاراکترکه برای شما فرستاده می شود.کد کارت های هدیه خود را نیز می توانید از طریق ایمیل یا پیام فوری دریافت کنید.

شما می توانید با استفاده از این کارت ها اکثر محصولات ارائه شده در بازی ها و برنامه هایی مانند بسته های نقشه، سطوح جدید و سکه ها را می توانید خریداری کنید، اما بعضی از برنامه ها مانند اشتراک ها نیاز به کارت اعتباری دارند.

همچنین شما می توانید اشتراک Xbox Live Gold و Xbox Game Pass را با کارت هدیه آنلاین یا از Xbox خود خریداری کنید.

 

کاربردهای گیفت کارت ایکس باکس XBOX

شرکت مایکروسافت برای شما این امکان فراهم کرده است که در لیست فروشگاه آنلاین خود بتوانید کارت هدیه دیجیتالی ایکس باکس را تهیه کنید. تا گیرنده کارت هدیه شما بتواند برای خرید بازی های محبوب، افزودنی ها، بسته های نقشه و موارد دیگر از آن استفاده کند.

کارت هدیه ایکس باکس هدیه ای عالی برای علاقه مندان به بازی است.

برای گیرندگان کارت های هدیه ایکس باکس ،امکان دانلود جدید ترین بازیهای ایکس باکس، برنامه ها، فیلم ها، برنامه های تلویزیون ،فیلم ها و… از آنها وجود دارد.
این کد کارت های هدیه دیجیتال برای خرید در فروشگاه مایکروسافت آنلاین، در ویندوز و در ایکس باکس مناسب است .همچنین می توانید با استفاده از این کارت ها آخرین بازی ها، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی در ایکس باکس، بازی های برتر و برنامه های موجود در ویندوز و دستگاه های مانند کنسول های ایکس باکس در فروشگاه آنلاین مایکروسافت، دریافت کنید. شما با استفاده از این کارت ها اکثر محصولات ارائه شده در بازی ها و برنامه هایی مانند بسته های نقشه، سطوح جدید و سکه ها را می توانید خریداری کنید، اما بعضی از برنامه ها مانند اشتراک ها نیاز به کارت اعتباری دارند.همچنین با استفاده از گیفت کارت طلایی ایکس باکس امکان اینکه به صورت آنلاین با افراد دیگر بازی کنید وجود دارد.

همچنین با اشتراک Xbox Live Gold و Xbox Game Pass کارت هدیه آنلاین یا از Xbox خود می توانید خریداری کنید.

همچنین از گیفت کارت های ایکس باکس برای دانلود نرم افزار بر روی ویندوز 10، xbox one، تلفن همراه ios، android استفاده می شود.

شرایط استفاده و کاربردهای گیفت کارت ایکس باکس XBOX

کد های گیفت کارت های ایکس باکس 25 کاراکتری هستند که شامل هر دو عدد و حروف هستند. 5*5قالب آنها یعنی پنج بلوک از پنج کاراکتراست. این کد چاپ شده بر روی یک کارت خریداری شده شما می باشد.

باید توجه داشته باشید کدهای کارت های خودرا نمی توانید فعال و یا استفاده کنید ، مگر اینکه حساب شما دارای تعادل معقول و یا گزینه پرداخت شما منقضی نشده . در حالت کلی برای استفاده از این کارت ها باید حساب شما معتبر باشد.

شما می توانید با استفاده از این کارت ها آخرین بازی ها، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی در ایکس باکس، بازی های برتر و برنامه های موجود در ویندوز و دستگاه های مانند کنسول های ایکس باکس در فروشگاه آنلاین مایکروسافت، دریافت کنید.

چگونه کد را در Xbox One استفاده کنید:

 1. در Xbox One خود وارد شوید.توجه داشته باشید حتما با حساب مایکروسافت که میخواهید کد را با آن وارد کنید وارد سیستم شوید.
 2. دکمه Xbox را فشار دهید تا راهنما را باز کند، سپس home را انتخاب کنید.
 3. به راست بروید و زبانه store را انتخاب کنید.
 4. use a code را انتخاب کنید.
 5. کد 25 کاراکتر را وارد کنید، سپس دستورات را دنبال کنید. (در مورد خطاها نگران نباشید، بابت این است که سیستم از افراد سودجو از حساب شما مراقبت کند).

نحوه استفاده از کد پیش پرداخت در برنامه Xbox در ویندوز 10:

 1. با یک مرورگر وب، به Xbox.com بروید. ورود به سیستم را انتخاب کنید، حساب Microsoft خود را وارد کنید. سپس دستورات را دنبال کنید.اطمینان حاصل کنید که
 2. با حساب مایکروسافت که میخواهید کد را با استفاده از آن وارد کنید ،وارد سیستم شده اید.
 3. مشخصات خود را وارد کنید.سپس کد Redeem را انتخاب کنید.
 4. کد 25 کاراکتری را وارد کنید، سپس دستورات را دنبال کنید. 

نحوه استفاده از کد در ویندوز 10:

 1. وارد سیستم شوید .
 2. دکمه Start را فشار دهید، تایپ فروشگاه، سپس فروشگاه مایکروسافت را انتخاب کنید.
 3. more را انتخاب کنیدو بعد از آن redeem a code را کلیک کنید. 
 4. کد 25 کاراکتر را وارد کنید، سپس دستورات را دنبال کنید. 

نحوه استفاده از کد در یک دستگاه تلفن همراه iOS، Android یا Windows 10:

 1. برنامه ایکس باکس را باز کنید، سپس وارد سیستم شوید 
 2. دکمه منو را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.
 3. انتخاب فروشگاه مایکروسافت از این لیست، سپس Redemem را انتخاب کنید.
 4. کد 25 کاراکتری را وارد کنید، سپس دستورات را دنبال کنید. 

چگونه کد را در ایکس باکس 360 بفروشید

 1. بر روی Xbox 360 خود وارد شوید شوید.
 2. دکمه راهنمای Xbox را پایین کنترلر خودانتخاب کنید.
 3. گزینه بازی ها و نرم افزاررا انتخاب کنید. سپس redeem a code راانتخاب کنید .
 4. کد 25 کاراکتری را وارد کنید، سپس دستورات را دنبال کنید. 

 

مزایا و معایب گیفت کارت ایکس باکس XBOX

کارت هدیه کارتی است که در آن مقداری پول برای خرید موجود می باشد. هدف اصلی این کارت ها برای هدیه دادن و پاداش به کار برده می شود. گیفت کارت هایی با اعتبار های گوناگون پولی در اختیار خریداران قرار میدهند تا خریداران قادر باشند، بدون استفاده از کارت های اعتباری بانکی و فقط توسط کدهای کارت های هدیه خود از فروشگاه های آنلاین کارت های مربوطه ،خریداری انجام دهند.این کارت ها برای هدیه دادن به افرادی که به بازی و… علاقه مند هستند بسیار مناسب است. کد های گیفت کارت های ایکس باکس 25 کاراکتری هستند که شامل هر دو عدد و حروف هستند. 5*5قالب آنها یعنی پنج بلوک از پنج کاراکتراست. این کد چاپ شده بر روی یک کارت خریداری شده شما می باشد.
شما می توانید با استفاده از این کارت ها آخرین بازی ها، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی در ایکس باکس، بازی های برتر و برنامه های موجود در ویندوز و دستگاه های مانند کنسول های ایکس باکس در فروشگاه آنلاین مایکروسافت، دریافت کنید.مزایا:

 1. شما می توانید به صورت آنلاین در هرجای دنیا که باشید بتوانید کارت های هدیه ایکس باکس را از فروشگاه مایکروسافت خریداری کنید.
 2. از طریق یک خرید آنلاین ساده، کارت هدیه به صورت دیجیتالی با استفاده از یک اسکنر با وضوح بالا اسکن می شود و بلافاصله از طریق ایمیل به گیرنده ارسال می شود. شما اغلب در عرض چند دقیقه خرید ، به صورت ساده و سریع برای شما در ایمیلتان ارسال می گردد.
 3. تاریخ انقضا ندارد.
اگر که کارت هدیه از فروشنده مجاز خریداری شده باشد ،این کارت ها تاریخ انقضا ندارند . شما می توانید این کارت ها را در هرزمانی که خواستید، استفاده کنید. هنگامی که به حساب مایکروسافت خود بازگردانید، تعادل کارت هدیه شما در هنگام خرید در فروشگاه مایکروسافت آنلاین، ویندوز و Xbox در دسترس است. معایب:

 1. باید توجه داشته باشید کدهای کارت های خودرا نمی توانید فعال و یا استفاده کنید ، مگر اینکه حساب شما دارای تعادل معقول و یا گزینه پرداخت شما منقضی نشده . در حالت کلی برای استفاده از این کارت ها باید حساب شما معتبر باشد.
 2. کارت های هدیه به صورت پول محلی هستند، بنابراین هنگام خرید یک کارت هدیه، فقط در کشور خریداری شده می توانید از آنها استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر قرار است هدیه دهید ارز کشور فرد گیرنده را انتخاب کنید.
 3. ازاین کارت ها در فروشگاه فیزیکی مایکروسافت نمیتوانید استفاده کنید. تنها برای خرید نرم افزار کاربرد دارد.

خرید گیفت کارت ایکس باکس XBOX

کارت های ماکروسافت و ایکس باکس یکسان کار می کنند. پس از بازپرداخت به حساب مایکروسافت، می توانید تعادل خود را در فروشگاه مایکروسافت آنلاین، در ویندوز و در ایکس باکس مصرف کنید.

مایکروسافت در واقع باعث می شود که کارت های هدیه به دوستان و خانواده شما ارسال شود و دارای ارزش های پولی باشد که شما می توانید آن را انجام دهید. این کارت ها بسیار مناسب است ، به دوستان و وابستگان خود که علاقمتد به بازی و … و دور از شما هستند به جای پول نقد بفرستید. برای دریافت یک کارت هدیه که دریافت کرده اید، به microsoft.com/redeem بروید.

 1. به پورتال کارت هدیه دیجیتال مایکروسافت مراجعه کنید.
 2. طراحی ایکس باکس را انتخاب کنید.
 3. مبلغی را که میخواهید هزینه کنید را انتخاب کنید. شما می توانید بین 10 دلار، 15 دلار، 25 دلار، 50 دلار، 75 دلار و 100 دلار یکی را انتخاب کنید.می توانید با
 4. استفاده از کارت های پی پل و مستر و ویزا که دارید پرداخت را انجام دهید.
 5. نام و آدرس ایمیل گیرنده را پر کنید.
 6. پیام های شخصی خود را که میخواهید آنها را مشاهده کنید اضافه کنید.
 7. تاریخی را که تمایل دارید کارت هدیه به آنها تحویل شود را انتخاب کنید.

این همه آن کاری است که باید انجام دهید. گیرنده شما یک کد 25 کاراکتره برای بازپرداخت خود ، بر روی کامپیوتر خود و یا Xbox One کنسول دریافت خواهد کرد . با استفاده از این کارت ها به صورت آنلاین می توانید برنامه ها و بازی های مورد نیاز خود را دانلود کنید و به صورت رایگان و آنلاین با افراد دیگر بازی کنید.
از این کارت های هدیه در حال حاضر در فروشگاه های مایکروسافت به صورت فیزیکی کار نمی کنند.

هنگامی که یک کارت هدیه یا کد را بازخرید می کنید، این مبلغ به حساب مانده حساب مایکروسافت شما اضافه می شود. برای مشاهده و مدیریت مانده حساب مایکروسافت خود، به account.microsoft.com بروید، وارد شوید. اطلاعات حساب کاربری مایکروسافت خود را وارد کنید، سپس دستورات را دنبال کنید. پس از ورود به سیستم، پرداخت و صورتحساب> گزینه های پرداخت را انتخاب کنید.

هم وطنانی که هیچ یک از کارت های بین المللی را ندارند ونمی توانند کارت های مورد نظر خود را خریداری کنند ، می توانند با شرکت آوام پیمنت تماس گرفته تا کارت هدیه ایکس باکس مورد نظرشان را برای آنها خریداری کنند.

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

TOP