10
ارز پی پال

ارز پی پال

ارز پی پال

دلار پی پال در هرگونه تجارت و شغلی و یا در کارهای شخصی به شما این اجازه را می دهد تا به صورت ایمن، مناسب و با هزینه مناسب به صورت آنلاین، حساب ها را پرداخت و دریافت نمایید. امروز کارشناس شرکت آوام پیمنت شما را با جزئیات ارز پی پال آشنا خواهد کرد و چارچوب عمل این ارز را متوجه خواهید شد.

دلار پی پال چیست؟

شبکه پی پال بر روی زیرساخت ها مالی موجود طبق حساب بانکی و کارت های اعتباری برای ایجاد نمودن یک راه حل قطعی در پرداخت و حساب به صورت جهانی ساخته شده است. ما این محصول ایده آل را برای هرگونه تجارت های بزرگ و کوچک از جمله مشاغل بازرگانی و یا حتی شخصی طراحی کرده ایم که استفاده از آن بسیار راحت می باشد.

اندازه این شبکه و گسترش هر چه بیشتر پذیرش محصول ما به ما کمک کرد تا یکی از شبکه های پیشرو به صورت آنلاین شویم. همچنین دلارهای پی پال در سایت ها تجارتی برای خرید و فروش کالاها و لوازم خانه مورد استفاده قرار می گیرد. در فروش خدماتی همچون طراحی شبکه و سفر، و همچنین محتوای دیجیتالی. در مشاغلی همچون وکالت و یا پیمانکاری و یا پزشکی، استفاده از دلار پی پال روند رو به رشدی داشته است و استفاده از پرداخت آنلاین پی پال به سرعت در حال افزایش است.

پی پال (اروپا) S.a.r.l et cie، S.C.A تحت لیسانس موسسه اعتباری لوکزامبورگ طبق ماده 2 قانون در آوریل 1993 شناخته شد و تحت نظارت حسابرسان لوکزامبورگ قرار گرفت. در دفتر L-1150 لوکزامبورگ به ثبت رسید.

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

شرایط خرید دلار پی پال

برای خرید دلار پی پال،تنها چیزی که باید بدانید این است که ارز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و آن را در بهترین نرخ روز قفل کنید. پی پال تمام ارزها را از دلار تا یورو و یا ارز هر کشور مانند کرونا چک یا رند آفریقای جنوبی را پوشش می دهد. می توانید نرخ ارز را روزانه بررسی کنید تا از هر آنچه که درباره ارز خاصی می خواهید بدانید، مطلع شوید.

ارز الکترونیکی در 5 مرحله ساده مبادله می شود:

 1. انتخاب منبع و ارزهای مورد نظر
 2. محاسبه مبلغ نهایی و مشاهده از طریق آمار
 3. انتخاب صراف
 4. مراجعه به سایت صراف برای مبادله
 5. گذاشتن فیدبک درباره صراف ( اختیاری)
 6. روش فروش دلار پی پال

زمانی که شما حساب بانکی خود را به اشتراک بگذارید، شما می توانید از آن بانک پول برداشت کنید.

شرایط خرید دلار پی پال
شرایط خرید دلار پی پال

برای برداشت پول از حساب بانکی خود:

 1. سراغ کیف پول خود بروید.
 2. بر روی برداشت پول کلیک کنید.
 3. ابتدا بر روی بانکی که می خواهید انتقال دهید کلیک کنید و آن را انتخاب کنید و سپس حساب بانکی خود را انتخاب نمایید.
 4. مبلغی که می خواهید انتقال دهید را انتخاب کنید.
 5. گزینه ادامه را کلیک کنید
 6. در ابتدا نگاهی به عملکرد خود بیاندازید و بازنگری کنید و سپس بر روی گزینه انتقال را کلیک کنید.

برای برداشت پول از حساب بانکی خود از اپلیکیشن پی پال استفاده می کنید:

 • میزان حساب پی پال خود را بررسی کنید
 • بر روی برداشت کلیک کنید

به خاطر داشته باشید:

انتقال به یک حساب بانکی عموما ممکن است یک روز کاری به طول بیانجامد، اما بنابر شرایط بانک ممکن است گاهی بیشتر طول بکشد. ما تنها از یک واحد پولی محلی شما استفاده می کنیم. بنابراین اگر شما بخواهید از حساب پی پال در کشور انگلستان با واحد پولی آن به کشور اروپا با واحد یورو پول انتقال دهید شما باید هزینه های تبدیل واحد را پرداخت کنید. برخی از بانک ها ممکن است هزینه انتقال الکترونیکی را پرداخت کنند. لطفا برای اطلاعات بیشتر به صورت مستقیم با بانک خود تماس بگیرید.

قیمت خرید دلار پی پال

اگر شما برنامه برای استفاده از پی پال برای انتقال پول به خارج از کشور دارید، محتاط باشید، چرا که در این صورت کمی گران تر از آن چه فکر می کنید برای شما تمام می شود. دو هزینه متفاوت وجود دارد که شما باید آن ها را در نظر بگیرید: ابتدا پولی که پی پال برای انتقال وجه به خارج و انتقال از حساب شما کسر میکند، و دیگری برای تبدیل واحد پولی (در صورتی که نیاز باشد تبدیل واحد پولی انجام شود). اولی در پی پال به صورت هزینه انتقال شخصی نام برده می شود که معمولا توسط شخص فرستنده بر اساس مقدار پول ارسالی و حساب شما تعیین می شود پرداخت میشود.

هزینه تبدیل وجه رایج خارجی

هزینه تبدیل ارز خارجی می تواند توسط فرد فرستنده و یا گیرنده پرداخت شود که مقدار آن بستگی به مقدار پرداختی دارد. به عنوان مثال اگر واحد پولی شما پوند باشد و بخواهید آن را به دلار آمریکا ارسال کنید:

با هزینه پول گیرنده می توانید ارسال کنید

در این مثال شما باید همچنین هزینه تبدیل ارز از پوند به دلار را نیز پرداخت کنید علاوه بر هزینه انتقال، چیزی حدود 2.5 درصد هزینه ثابت برا تبدیل ارز برداشته می شود بنابراین تعادل و میزان حساب خود را چک کنید. این انتخاب و گزینه می تواند برای شما ارزان تر تمام شود.

نقد کردن درآمد دلار پی پال

برای نقد کردن درآمد دلاری پی پال و دریافت پول از تعادل حساب paypal خود، در ابتدا به سایت paypal.com بروید. بعد از آن روی گزینه “my account” کلیک کنید، اطلاعات را وارد کرده و وارد صفحه شخصی خود شوید. در مرحله بعدی گزینه “withdraw” را انتخاب کنید. در این قسمت شما می توانید پول خود را براساس سه روش دریافت نمایید:

می توانید تعادل حساب paypal خود را، به حساب بانکیتان منتقل کنید. برای این کار فقط کافی است شماره حساب کارت های اعتباری یا بین المللی و میزان وجه درخواستی خود را وارد کنید. به طور مستقیم پول به حساب شما بعد از 3-5 روز کاری انتقال پیدا می کند. گزینه بعدی که در پی پال برای شما وجود دارد، تقاضای دریافت پول نقد از دستگاه خودپرداز می باشد. می توانید از کارت اعتباری PayPal خود استفاده کنید، یا در دستگاه خودپرداز یا با گرفتن پول نقد هنگام خرید با کارت خود، از آن استفاده کنید. همچنین شما می توانید وجه درخواستی خود را از طریق یک چک دریافت کنید.

اگر بخواهید به صورت کاغذی و چک وجه خود را دریافت کنید، بر روی گزینه request a check کلیک کنید. توجه داشته باشید که اگر از این طریق بخواهید پول خود را دریافت کنید، باید 1.5 دلار به شرکت پی پال بابت هزینه ثبت چک پرداخت کنید. در مرحله بعدی باید آدرس گیرنده چک، و مقدار وجه دریافتی به صورت کاغذی را وارد کرده و سپس گزینه «ادامه» را انتخاب کنید. شما به صفحه تأیید منتقل خواهید شد، که باید درخواست خود را ثبت کنید.

به طور معمول چک درخواستی شما، 10-5 روز طول می کشد تا به دست گیرنده برسد. پس از اینکه چک به دستتان رسید، می توانید از طریق بانک مبلغ آن را دریافت کنید. شماره حساب چک خود را بررسی کنید. پس از تایید بانک، میزان چک شما به حسابتان واریز می شود.( این مرحله اضافه شده بانک برای امنیت است.)

نقد کردن درآمد دلار پی پال
نقد کردن درآمد دلار پی پال

در ایران به علت شرایط فعلی، امکان ارسال چک، همچنین امکان دریافت از طریق کارت های اعتباری بین المللی میسر نمی باشد. برای هم وطنانی که نمی توانند تعادل حساب paypal خود را در ایران دریافت نمایند؛ می توانند از طریق شرکت آوام پیمنت با کمترین کارمزد و زمان ممکن و مطمئن ترین روش مبلغ مورد نظر خود را در ایران دریافت نمایند. 

خرید با دلار پی پال از وبسایت ها

پی پال یکی از محبوب ترین و مناسب ترین روش های پرداخت در خریدهای اینترنتی می باشد. اگر شما یک خریدار اینترنتی همیشگی هستید، بنابراین شما می توانید از پی پال استفاده کنید. این یک راه سریع و آسان برای ارسال و دریافت پول از طریق آدرس ایمیل و حساب بانکی شماست.

پی پال در تمامی جهان شناخته شده است، افراد از پی پال برای خرید و پرداخت کالا در تمامی واحد های پولی موجود استفاده می کنند. انتقال بی مانند در ارزهای یورو و پوند و دلار و واحد های موجود دیگر با کمترین هزینه تبدیل پول مرزی. همچنین دارای امنیت و حفاظت بالا از اطلاعات شخص خریدار است.

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

مزایای خرید از طریق پی پال

 • بدون دستمزد

از طریق پی پال شما می توانید خرید کنید و به آشنایان و خانواده خود ارسال کنید بدون هیچ گونه هزینه اضافی

 • سرعت

در هر بار خرید کردن نیازی به وارد کردن تمامی اطلاعات مالی خود ندارید. می توانید از پی پال استفاده کنید

 • بسیار امن

شما چه در حال پرداخت قبوض و یا ارسال پول و یا خرید باشید پی پال سخت تلاش می کند تا تمامی اطلاعات شما را ایمن نگه دارد. از بابت امنیت این درگاه نگران نباشید، چرا که طبق گفته کارشناس شرکت آوام پیمنت، می توانید به راحتی امور مالی خود را به این درگاه بسپارید. برای کسب اطلاعات دقیق تر حتما از فرصت رایگان مشاوره تلفنی ما استفاده کنید.

پرداخت آنلاین
مطالب مرتبط

Related Posts

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

TOP