10
کیف پول سخت افزاری

کیف پول سخت افزاری

کیف پول سخت افزاری

کیف پول سخت افزار Cryptocurrency یک دستگاه فیزیکی است که کلید خصوصی شما را امن نگه می دارد، در حالی که دسترسی کاربر به رمزنگاری های آنها را آسان می کند. بنابراین استفاده از یک کیف پول سخت افزاری نمی تواند شما را از هر خطری جلوگیری کند، اما انتخاب یک کیف پول خوب می تواند احتمال خطرات را کمتر کند.

کیف پول سخت افزاری چیست؟

به طور معمول، کاربران خصوصیات خود را بر روی رایانه ای که روزانه استفاده می کنند نگهداری می کنند و یا اجازه می دهند تا معاملات، کلیدهای خصوصی آن ها را مدیریت کنند. اما کامپیوترها به هک و نرم افزارهای مضر حساس هستند. کیف پول سخت افزاری کیف پولی است که از ارز شما به صورت آفلاین نگهداری می کند. هدف اصلی برای ذخیره به صورت آفلاین این است که رمز شما از دستگاه هایی که متصل به اینترنت هستند در امان بمانند. حتما می دانید هر دستگاهی که به اینترنت متصل باشد امکان هک آن وجود دارد. و در زمینه ارز دیجیتال این موضوع می تواند بسیار به شما ضرر برسند چرا که ارز دزدیده شده دیگر قابل بازیابی نیست.انتقال پول به یک کیف پول سخت افزاری با یک جفت کلیدی که اخیرا ایجاد شده است، اطمینان حاصل خواهد کرد که رمزنگاری ذخیره شده امن است.

چند کلکسیونی از رایانه های معمولی وجود دارد که همه آنها همان کارهای اساسی را انجام می دهند: ایجاد یک کلید خصوصی جدید، آفلاین و درون دستگاه خود، نشان دادن کلید عمومی مربوطه برای اجازه دادن به پول شما به دستگاه، نمایش اطلاعات در مورد آنچه که در آن نگه داشته می شود. دستگاه و آنها معمولا یک راه آسان برای دریافت رمزنگاری از دستگاه برای صرف یا ارسال در جاهای دیگر ارائه می دهند.

مزایای استفاده از کیف پول سخت افزاری

این نوع کیف پول مزایای عمده ای نسبت به کیف پول نرم افزار دارند:

 • کلیدهای خصوصی : اغلب در یک منطقه محافظت از یک میکروکنترلر ذخیره می شوند و نمی توانند از طریق دستگاه در متن ساده انتقال داده شوند.
 • ایمنی: به ویروس های کامپیوتری مانند کیف پول نرم افزار آنلاین که به راحتی هک می شوند در امان است.
 • می تواند به صورت امن و تعاملی مورد استفاده قرار گیرد، کلید خصوصی هرگز نیازی به لمس برنامه های نرم افزاری آسیب پذیر نیست.
 • بیشتر وقت نرم افزار منبع باز است، به کاربر اجازه می دهد تمام عملیات دستگاه را تایید کند، اما کیف پول سخت افزار این گونه نمی باشد.

یک کیف پول کیبورد شامل موارد زیر است:

 • کلیدهای دسترسی (کلید عمومی و خصوصی) برای دریافت نشانه های دسترسی ذخیره شده در این کیف پول است.
 • الگوریتم های مدیریت این کلید ها به گونه ای می باشد که اجازه به انجام معاملات در یک شبکه رمزنگاری می دهد.

کیف پول سخت افزار: دستگاه های فیزیکی ایجاد شده برای حفظ امنیت رمز عبور خود می باشد. برخی از کیف پول آنلاین نیز از کیف های سخت افزاری پشتیبانی می کنند. بیشتر کیف پول های سخت افزاری یک کلید خصوصی را بر روی دستگاه تولید و ذخیره می کنند. تمام عملیات و معاملات بر روی دستگاه فیزیکی انجام می شود. در این نوع عملیات فقط هش هر عملیات را نمایش می دهند.

اشکالات امنیت هر سیستم : سخت افزار یا نرم افزار بر اساس کیفیت تحقق آن است. کیف های سخت افزاری اشکالات برنامه نویسی مانند کیف پول نرم افزاری که دسترسی به ساختار داخلی یک کیف پول را برای مهاجم فراهم می کند را تا حدود زیادی برطرف می کند. مصالح ساختار تولید حتی یک سیستم عامل و سخت افزاری ایده آل می تواند از ورود به عمدی یا غیرعمدی در هنگام تولید جلوگیری کند.

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

بهترین کیف پول های سخت افزاری

تصمیم گیری برای بهترین کیف پول سخت افزار شما بستگی به آنچه شما نیاز دارید و هدفتان، دارد. برای یک کیف پول سخت افزاری برای تمام رمزنگاریها، شما باید یک امضای دیجیتالی داشته باشید که به عنوان شناسه شما می باشد. امضای دیجیتال مالکیت را تأیید می کند، اطمینان حاصل می کند که کلید خصوصی شما امن است.

کیف پول Ledger

این دستگاه سازگاری با گوشی های هوشمند، صفحه نمایش لمسی، و همچنین اتصال NFC / BLE / USB را دارد. Ledger Blue می تواند برای ذخیره چندین ارز مختلف مانند Bitcoins، LiteCoins، ZCash، Dash و DogeCoin استفاده شود. همچنین برنامه های متعددی از جمله FIDO U2F، GPG، SSH، Ethereum و Bitcoin را اجرا می کند. این کیف پول پشتیبانی بسیار خوبی را ارایه می دهد پس جاید نگرانی بابت جدید بودن آن نیست.

بهترین کیف پول های سخت افزاری
بهترین کیف پول های سخت افزاری

KeepKey

یکی از بهترین و مطمئن ترین کیف پول های امنیتی سال 2012 است که دسترسی به دارایی های پیشگام cryptocurrency در جهان را فراهم می کند. از آنجا که این یک کیف پول HD یا سلسله مراتبی است، شما می توانید آن را به عنوان یک کامپیوتر کوچک که به طور خاص برای ذخیره کلید خصوصی طراحی شده است استفاده کنید. کاهش قیمت اخیر به قیمت KeepKey باعث می شود که سخت افزار کیف پول کریپتوکورلای بسیار مناسب برای کاربرانی باشد که به دنبال امنیت و ارزش هستند.

Ledger Nano S

بر خلاف پیشینیان خود، Ledger HW و Nano، Nano S با یک صفحه نمایش داخلی OLED ساخته شده است و آن را با دسته بندی های مشابه با دسته های سخت افزاری ارزهای دیجیتال کیف پول مانند KeepKey و TREZOR قرار می دهد.

این مهم است که شما می دانید که با Ledger Nano S، شما می توانید دستگاه خود را به یک کامپیوتر از طریق USB وصل کنید. همه اینها در ایمیل شما همراه با دستگاه شما وارد می شوند. در کل، دستگاه یکی از بهترین دستگاههای سخت افزاری کیف پول کیبورد است که امروز در بازار موجود است.

کیف پول سخت افزار Trezor،دسته سیاه و سفید Combo

Trezor توسط SatoshiLabs، یک راه اندازی چک ساخته شده است، و اساسا یک دستگاه است که یک لایه احراز هویت افزوده را به مبادله Bitcoin خروجی فراهم می کند. به دلیل طراحی آن، می توان آن را برای امضای قراردادها حتی بر روی یک کامپیوتر ناامن استفاده کرد. این نیز برای keyloggers غیر قابل نفوذ است. اگر یک رایانه میزبان به خطر افتاده باشد، مهاجم همچنان قادر به دریافت یک کلید خصوصی نخواهد بود.

YubiKey NEO

سازنده YubiKey NEO، کیف پول های سخت افزاری USB را تولید می کند که پروتکل های رمزنگاری و احراز هویت را پشتیبانی می کنند. YubiKey NEO تنها یکی از کیف های کوچک جمع و جوری است که تنها با یک لمس ساده عمل می کند.

توصیه هایی جهت استفاده از کیف پول سخت افزاری

مهم است بدانید که استفاده از کیف پول سخت افزاری. چند آسیب پذیری احتمالی وجود دارد، مهم است که آن را در نظر بگیرید. انتخاب کیف پول سخت افزار به هدف و میزان ارز در حال ذخیره بر روی آن بستگی دارد. جایگزینی آدرس گیرنده یک کیف پول سخت افزاری نمی تواند مانع ارسال توکن ها به یک آدرس اشتباه شود. به عنوان مثال، یک ویروس روی دسکتاپ شما می تواند معاملات شما را دنبال کند و یک مقصد را جایگزین کند که یک معامله بزرگ را شناسایی می کند. برای حل این مشکل، برای تأیید یک معامله توصیه می شود از یک تأیید 2اعتباری استفاده کنید.

کیف های جانبی سخت افزاری به مولدهای عددی تصادفی آنها بستگی دارد. متاسفانه، تولید یک عدد تصادفی واقعی آسان نیست. مولد عدد تصادفی بد می تواند مقادیری را ایجاد کند که توسط یک هکر پیش بینی می شود.

 • یک صفحه برای نمایش برخی از اطلاعات داشته باشید
 • یک یا چند دکمه فیزیکی داشته باشید.
 • با استفاده از یک دکمه سخت افزاری، یک تایید دستی از یک عمل مورد نیاز است.
 • یک نسخه پشتیبان از کلید خصوصی داشته باشید که اگر یک دستگاه خراب، گم شده یا دزدیده شود کیف پول شما از بین نرود.
 • از نرم افزار دسترسی به راه دور استفاده نکنید، و برنامه های مخرب نصب نکنید.

دستگاه فیزیکی خود کلید ها را نگه می دارد و برای شما معامله می کند MyEtherWallet با Ledger، TREZOR و Bitbox ادغام شده است، بنابراین شما حتی می توانید با همان رابط کاربری که قبلا آشنا هستید استفاده کنید. این تضمین می کند که کلیدهای شما هرگز در یک دستگاه متصل به اینترنت نیستند. هنگامی که شما آن را تنظیم می کنید، کلید خود را (عبارت پشتیبان 24 کلمه ای) بنویسید و آن را در یک مکان ثانویه امن آفلاین ذخیره کنید. این امر تضمین می کند که اگر چیزی به کیف پول سخت افزار شما اضافه گردد، می توانید به وجوه خود دسترسی داشته باشید.

توصیه هایی جهت استفاده از کیف پول سخت افزاری
توصیه هایی جهت استفاده از کیف پول سخت افزاری

خدمات آوام پیمنت در زمینه کیف پول سخت افزاری

Ledger Nano X

یک دستگاه ایمن Bluetooth فعال است که کلید خصوصی شما را ذخیره می کند. همه دارایی های رمزنگاری شما امن هستند، ومی توانید هر کجا که می روید، همراه داشته باشید.

امنیت بالا :

Ledger Nano X ویژگی اتصال بلوتوث کم انرژی (BLE) را فراهم می کند که می توان آن را با دستگاه های آندروید یا iOS بدون نیاز به یک کابل استفاده کرد. در حالی که این ویژگی به میزان زیادی تجربه کاربر را بهبود می بخشد، نگرانی های زیادی در مورد امنیت اتصال بی سیم ایجاد شد. فقط داده های عمومی توسط بلوتوث حمل می شود.

حتی اگر اتصال بلوتوث هک شود، امنیت Ledger Nano X به عنصر امن (SE) متکی است که تایید شما را برای هر اقدام درخواست می کند. پیاده سازی بلوتوث Ledger Nano X با استفاده از پروتکل بلوتوث از لحاظ پیشرفته می باشد. این پروتکل بلوتوث با استفاده از جفت شدن، احراز هویت را تأمین می کند. این مقیاس عددی است و محرمانه بودن با استفاده از رمزنگاری مبتنی بر AES تضمین شده است. هر چند که شما با استفاده از Nano X با اتصال بی سیم راحت نیستید، می توانید بلوتوث را غیرفعال کنید و از کابل USB Type-C استفاده کنید.

پشتیبان گیری آسان:

حساب هایتان را می توانید در هر دستگاه Ledger با استفاده از یک عبارت 24 کلمه ای محرمانه بازگردانید.

 1. مرحله 1. بازگرداندن با استفاده از عبارت بازیابی.
 2. مرحله 2. کد پین خود را انتخاب کنید.
 3. مرحله 3. عبارت بازیابی خود را وارد کنید.

شما کلید های خصوصی مرتبط با عبارت بازیابی را در دستگاه خود ثبت کرده اید.

 • این راهنمایی ها را در مورد چگونگی ضبط و کد پین خود را تایید کنید.
 • نصب برنامه ها را در دستگاه خود و حساب ها در Ledger Live اضافه کنید.
 • دریافت و ارسال دارایی های رمزنگاری

چند ارزی :

Ledger Nano X از لیست گسترده ای از دارایی های رمزنگاری، از جمله Bitcoin، Ethereum، XRP، Litecoin و بیشتر پشتیبانی می کند. شما با کمک شرکت آوام پیمنت می توانید این نوع کیف پول سخت افزاری را تهیه کنید.

کیف پول
مطالب مرتبط

Related Posts

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

TOP