10
دلار وب مانی

وب مانی یک سیستم مالی الکترونیکی جهانی است که برای مردم سراسر جهان امکان دریافت و ارسال پول را فراهم می کند. این سیستم مالی که در ابتدا در روسیه به وجود آمد و با گذشت زمان در کشور های مختلف گسترش پیدا کرد. در این مقاله کارشناسان موسسه آوام پیمنت اطلاعات بیشتری در رابطه با دلار وب مانی و پرداخت آنلاین را در اختیار شما قرار می دهند.

ماهیت دلار وب مانی

وب مانی فعالیت خود را از سال 1988 اغاز کرده است. شرکت WM TRANSFER LTD در روسیه مدیریت پول الکترونیکی وب مانی را بر عهده دارد. این سیستم هم اکنون دارای 28 میلیون کاربر در سراسر جهان است. لازم به ذکر است که هر چند وب مانی در ابتدا تنها در کشور روسیه و سایر کشورهای جدا شده از شوروی سابق مورد استفاده قرار می گرفت، اما امروزه بدلیل امنیت و سرعت آن در تمام کشور های جهان رشد کرده است.

 وب مانی یک سيستم پرداخت الكترونيكي سریع و محیطی برای کسب و کارهای آنلاین است، که امکان انجام تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می کند. این تراکنش ها غیرقابل بازگشت و شناسایی هستند و در عمل دو طرف تراکنش می توانند در صورت علاقه هویت های خود را به صورت کامل پنهان کنند.
وب مانی به مراتب بيشتر و بهتر از بسیاری از سيستم‌ های پرداخت الکترونیکی ديگر در جهان تكامل یافته است و به همین دلیل می تواند انعطاف پذیری بسیار بالایی برای خدمت رسانی به مشتریان خود داشته باشد. همچنین به دلیل فعالیت این موسسه بر اساس قوانین جمهوری فدرال روسیه، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی توسط وب مانی اجرا نمی گردد؛ که در نتیجه فرصتی مناسب برای ایرانیان فراهم کرده است تا در بازارهای بین المللی فعالیت کنند.

خرید و فروش دلار وب مانی
خرید و فروش دلار وب مانی

خرید و فروش دلار وب مانی توسط آوام پیمنت

پیش از هر چیز برای خرید وب مانی میبایست در سایت وب مانی ثبت نام کنید. پس از آن فرم ثبت نام برای شما باز می شود و می بایست اطلاعات خواسته شده را در هر یک از کادر های مربوطه وارد کنید. نام، نام خانوادگی، ایمیل، کلمه عبور و تکرار کلمه عبور مواردی است که از شما خواسته می شود.

 همچنین می بایست با نشانه گذاری گزینه پایین کادر ها، موافقت خود را با قوانین وب سایت وب مانی اعلام کنید. در نهایت برای ورود به پنل کاربری بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. حالا شما در پنل کاربری هستید و برای خرید وب مانی می بایست از منوی سمت چپ گزینه خدمات وب مانی و سپس شارژ حساب وب مانی را انتخاب کنید.

پس از انتخاب از منوی سمت راست به صفحه مخصوص فرم درخواست شارژ وب مانی هدایت می شوید، در این بخش باید اطلاعات خواسته شده را به دقت کامل کنید. در کادر میزان ارز می بایست میزان وب مانی درخواستی برای خرید را به دلار وارد کنید.

پس از ورود مبلغ، به صورت خودکار مبلغ قابل پرداخت به تومان نمایش داده می شود. در پایین در بخش شناسه کیف پول، می بایست آدرس کیف پول وب مانی خود را وارد کنید. در بخش دارای توضیحات می توانید توضیحی را وارد کنید که در زمان انجام تراکنش توسط وب مانی وارد شود.

کد امنیتی تنها زمانی می بایست فعال شود که قبلا این قابلیت را در حساب وب مانی خود فعال کرده باشید که به منظور دریافت تراکنش می بایست کد را به وب مانی ارائه کنید. در بخش توضیحات اضافه هر توضیحی که احساس می کنید نیاز است را بنویسید. در نهایت پس از بررسی صحت اطلاعات وارد شده، گزینه ثبت درخواست را انتخاب کنید.

 در صورتی که مبلغ قابل پرداخت سفارش شما بیشتر از 300 هزارتومان باشد، می بایست پیش از ثبت درخواست ابتدا اطلاعات هویتی، مالی و تصویر مدارک شناسایی خود را در پنل کاربری ثبت کنید. به این منظور از انتهای منوی سمت راست گزینه پروفایل را انتخاب کنید. روند تایید تلفن همراه به این صورت است که پس از درخواست تایید شماره، طبق توضیحات یک کد به شماره وارد شده پیامک می شود که می بایست آن کد را در کادر تایید شماره بزنید.

 پس از آن به بخش اطلاعات مالی بروید تا اطلاعات حساب بانکی خود را برای افزایش سطح حساب کاربری وارد کنید. در این بخش از شما خواسته می شود تا اطلاعاتی نظیر بانک، نام دارند، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبای حساب خود را ثبت کنید. پس از آن بر روی ثبت تغییرات کلیک کنید و به سربرگ ارسال مدارک برای ارسال تصاویر مدارک خود بروید. طبق توضیحات در این صفحه تصاویر مربوط به کارت ملی، کارت بانکی و درخواست نامه را ارسال و ثبت تغییرات را انتخاب کنید. در ارتباط با ما باشید تا اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و فروش دلار های وب مانی را در اختیار شما قرار دهیم.

کیف پول های وب مانی
کیف پول های وب مانی

کیف پول های وب مانی

سیستم مالی وب مانی امکان ساخت 10 کیف پول مختلف را به مشتری می دهد. هرکدام از این کیف های پول نماینده یک واحد ارزی است که به شرح زیر می باشند.

  • WMZ کیف پول ارز دلار ایالات متحده (USD)
  • WME کیف پول ارز یورو اتحادیه اروپا (EUR)
  • WMR کیف پول ارز روبل کنفدراسیون روسیه (RUB)
  • WMU کیف پول ارز گریونا اکراین (UAH)
  • WMB کیف پول ارز روبل بلاروس (BYR)
  • WMV کیف پول ارز دانگ ویتنام(VND)
  • WMX کیف پول بیت کوین (BTC)
  • WMG کیف پول طلا (GOLD)
  • WMY کیف پول ارز ازبکستان
  • WMK کیف پول قزاقستان

هر کدام از این کیف های ارزی شناسه منحصر به خود را دارند و بصورت جدا در محیط کاربری وب مانی نمایش داده می شوند.

در صورتی که با خواندن مقاله بالا تمایل به خرید یا فروش دلار وب مانی دارید، می توانید به دفاتر ما در تهران و شیراز مراجعه نمایید تا کارشناسان خبره آوام پیمنت در این زمینه به صورت دقیق و کامل شما را راهنمایی کنند.

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

TOP