10

صدور مسترکارت تراول پریمیوم

مسترکارت مسافرتی پریمیوم نوعی مستر جهت مسافرت و برآورده کردن تمام نیاز های شما در سفر با امکاناتی فراتر از مسترکارت مسافرتی معمولی میباشد. وبسایت آوام پیمنت پیشرو در خدمات ارزی، فروش گیفت کارت، ثبت نام در آزمون ها و صدور انواع کارت، نسبت به صدور مسترکارت تراول (مسافرتی) پریمیوم جهت هم میهنان در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام میکند.

مستر کارت تراول پریمیوم

صدور مسترکارت پریموم مسافرتی

مستر کارت تراول پریمیوم

یک کارت اعتباری  premium می تواند یک راه انعطاف پذیر برای مدیریت نقدینگی شما باشد. این کارت ها  کار مشابهی با یک کارت اعتباری استاندارد دارند، اما می توانند خدمات خیلی بیشتری ارائه دهند.کارت اعتباری premium تنها نسبت به اعتبار مورد استفاده قرار نمی گیرد، آنها نیز در مورد مزایا مورد توجه هستند. اکثر کارت های premium طیف وسیعی از پاداش ها را برای مشتریان شامل بیمه مسافرت و یا حتی یک سرویس دربان فراهم می کنند.
کارت اعتباری premium که پرداخت می کنید به طور کلی بستگی به پاداش و مزایایی که شما به دنبال آن هستید، دارد.

 

 تعدادی  مزایای کارت های اعتباری premium :

 1. هزینه: هزینه های سالانه این کارت ها گاهی می تواند مزایا را از دست بدهد و گاهی اوقات به 500 پوند در سال برسد. این مزایا را می توان در مواردی که مزایا به طور مرتب استفاده نمی شود، صرف می کنند.
 2. نرخ بهره: نرخ بهره کارت اعتباری حق بیمه به طور معمول متفاوت از نرخ کارت های استاندارد نیست – اما کارت های زیادی وجود ندارد که شامل مدت زمان محدود 0٪ دوره بهره باشد. این بدان معنی است که اگر هر ماه قادر به پرداخت تعادل خود نباشید، ممکن است احتمال بیشتری برای ایجاد بدهی ایجاد کنید.

 

اگر قصد دارید برای یک کارت اعتباری premium درخواست دهید، به موارد زیر دقت کنید:

 1. رتبه بندی اعتباری: برنامه های اعتباری به طور کلی در گزارش اعتباری شما نشان داده می شود و اگر شما رد می شوید، می تواند به طور خاص آسیب برساند. قبل از اعمال، نیاز به بهبود نمره اعتباری دارید، به خصوص به این دلیل که کارت های   premium اغلب به رتبه بالاتر نیاز دارند ، به این ترتیب احتمال بیشتری برای پذیرش وجود دارد.
 2. پاداش: به عنوان نقض اصلی کارت اعتباری premium، معمولا موارد اضافی که دریافت می کنید، باید در نظر داشته باشید که آیا قبل از اعمال می توانید از آنها استفاده کنید. 
 3. مزایای هم پوشانی: برخی کارت های اعتباری premium مزایای مفیدی را ارائه می دهند که می توانید در جایی دیگر استفاده کنید، مانند کارت هایی که بیمه مسافرتی را ارائه می دهند. اگر به دنبال پاداش هایی هستید که می توانید در تعطیلات استفاده کنید، ممکن است متوجه شوید که یک کارت با دسترسی سالن یا پرواز بیشتر مفید خواهد بود.

برخی از کارت های premium بسیار فانتزی هستند، و پلاستیکی نیستند. برای مثال، American Express   Centurion  از تیتانیوم ساخته شده است.

 

آیا نام ما روی مستر کارت تراول پریمیوم حک می‌شود؟

اگر صلاحیت دارید که برای کارت اعتباری premium واجد شرایط هستید،  می توانید برای گرفتن این کارت ها اقدام کنید.همه چیزهایی که باید ارائه دهید جزئيات چندانی در مورد خود و مالی شما نیست و شما قادر خواهید بود کارت های اعتباری مختلف را براساس هزینه های سالانه، حق بیمه و پاداش ها و احتمال موفقیت درخواست خودتان مقایسه کنید.

شما می توانید برای گرفتن  کارت با کلیک کردن از طریق سایت ارائه دهنده، درخواست بدهید. پس از اعمال، ارائه دهنده به نمره اعتبار شما نگاه می کند.
در صورت پذیرش، ارائه دهنده پس از آن، میزان اعتبار و نرخ بهره آنها را تعیین می کند. این همیشه همان چیزی است که تبلیغ شد، همانطور که در گزارش درآمد و اعتبار شما تاثیر می گذارد. به زودی پس از دریافت کارت در پست الکترونیکی و  پس از فعال شدن، آماده استفاده خواهد بود.

اولین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید چه چیزی روی کارت شما قرار می گیرد.  مستر کارت تراول پریمیوم به نام شما صادر می‌شود و اسم پاسپورتی شما روی آن حک می‌شود. البته در صورت طولانی بودن نام شما، بخشی از نام به صورت مختصر روی کارت حک خواهد شد.
به خاطر داشته باشید که اندازه کارت کسب و کار شما حدود 2 اینچ با 3 اینچ است. شما نمی خواهید اطلاعات بی شماری را که مردم نمی توانند آن را بخوانند را ثبت کنید. یک راه برای غلبه بر آن این است که یک کارت دو طرفه داشته باشید. در حالی که این هزینه کمی را در رابطه با استفاده از جوهر چاپگر به وجود می آورد، این یک راه عالی برای دادن اطلاعاتی است که آنها احتمال بیشتری برای حفظ آن دارند.

 

موارد استفاده مستر کارت تراول پریمیوم

نوع کارت اعتباری premium که پرداخت می کنید، به طور کلی بستگی به پاداش و مزایایی که شما می خواهید  دارد.

 

مزایای سفر:

 1. بیمه مسافرت: بیمه مسافرت در بسته های کارت اعتباری premium برای زمانی که شما در خارج از کشور هستید،پوشش داده شده است.
 2. مایل های هوایی: می توانید از آنها برای پرواز رایگان یا تخفیف استفاده کنید.
 3. دسترسی به اتاق هتل: همچنین ممکن است بخشی از برخی از معاملات برتر باشد، به شما این امکان را دهد که در هنگام مسافرت در فرودگاه، اتاق خود را رزرو کنید.

مزایای مالی:

 1. محدودیت های اعتباری بالا: اغلب با حساب های اعتباری همراه است، هرچند شما باید مراقب باشید، زیرا زمانی که بیشتر قرض می گیرید، می توانید پرداخت های خود را کم کنید.
 2. مزایای بهره همچنین ممکن است اعمال شود، مانند 0٪ سود برای خرید در طی یک دوره زمانی خاص. این در میان کارت های اعتباری premium از کارت های استاندارد کمتر است.
 3.  Cashback پولی پرداخت می کنید، می تواند مفید باشد اگر شما اغلب از کارت اعتباری خود در رستوران ها و مغازه ها استفاده می کنید.

منافع شیوه زندگی:

 1. سیستم پاداش برای خرید در خرده فروشان خاصی که می توانید برای محصولات یا تخفیف ها مبادله کنید، به شما امتیاز می دهند.
 2. خدمات دربان مزایای مشترک با بسیاری از کارت اعتباری Concierges  premium  می تواند به عنوان دستیار شخصی عمل کند و خدماتی نظیر رزرو سفر و اقامت را ارائه می دهد.
 3. خرابی و پوشش اضطراری : می تواند به شما کمک کند اگر ماشین یا خانه شما نیاز به تعمیر فوری داشته باشد.

کارت های اعتباری premium می توانند مزایای مختلفی را ارائه دهند، اغلب آنها را بیش از یک کارت اعتباری استاندارد هزینه می کنند. این به این دلیل است که شما معمولا برای کارت اعتباری premium هزینه سالانه را می پردازید که می تواند از 100 تا 500 پوند باشد.

این نیز بر نرخ بهره ،همچنین به عنوان APR شناخته می شود. APR تمام هزینه های کارت اعتباری را شامل می شود، از جمله هزینه سالانه بیشتر کارت های premium. این بدان معناست که حتی اگر نرخ بهره واقعی برای بازپرداخت شما حدود 15 تا 20 درصد باشد، APR ممکن است به حدود 50 درصد داده شود، زیرا هزینه سالیانه که برای کارت پرداخت می کنید، می باشد.

با مستر کارت تراول پریمیوم در سفرهای خارجی پول خریدها را از POS فروشگاه‌ها بپردازید و از دستگاه‌های ATM در کشورهای دیگر پول دریافت کنید.

موارد استفاده مستر کارت تراول پریمیوم

مدت اعتبار مستر کارت تراول پریمیوم

تاریخ انقضا مستر کارت تراول پریمیوم روی کارت ها حک می شود.

تاریخ انقضا کارت اعتباری که بر روی کارتهای چاپ شده است معمولا شامل یک ماه و سال تنها می باشد. در چنین مواردی، کارتها تا آخرین روز تقویم آن ماه معتبر میباشند. اگر، برای مثال، تاریخ انقضا 06/19 خوانده شود، این بدان معنی است که می توان آن را تا نیمه شب در 30 ژوئن 2019 مورد استفاده قرار داد. اگر بعد از این مدت از کارت استفاده می کنید، آن را رد می کنید. فراموش نکنید که با اضافه کردن تاریخ انقضا جدید، به صورت خودکار کارت شما به روز شود.
تاریخ انقضای هدف(کارت هایی که مبلغ کارت تاریخ گذشته را به آن کارت انتقال می دهید).

تاریخ های انقضا، یک لایه محافظ تقلب برای معاملات آنلاین را اضافه می کند.زیرا معمولا برای این ،جزئیات خواسته می شود. همچنین برای اطمینان از اینکه کارت ها جایگزین نوارهای مغناطیسی و شماره های خرد شده می شوند، نیاز به زمان دارند. تاریخ انقضا اجازه می دهد تا کارت صادر کننده یک کارت جدید با آخرین فن آوری که درون آن قرار گرفته است به شما ارسال کند. یک کارت اعتباری معمولا به مدت سه سال از تاریخ صدور آن منقضی می شود.

اما به طور معمول کارت هدیه تاریخ انقضا ندارد با این حال، در بعضی ایالت ها، پس از یک دوره معین، می توانیم پول نقد مربوط به تعادل کارت هدیه استفاده نشده به دولت های خاص را طبق قوانین مربوط به اموال خود رها کنیم. هنگامی که ما پول نقد را به چنین دولتی می فرستیم، اگر کسی سعی می کند تا کارت هدیه را بفروشد، دیگر نمی تواند بازخرید شود و ما می توانیم به جای آن به دولت این دولت هدایت کنیم.

دقیقا زمانی که کارت اعتباری شما منقضی می شود، شما می توانید از خسارت های احتمالی آن هنگام کاهش خرید خود اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید که کارت اعتباری جایگزین را با مقدار زیادی وقت صرف کنید. در حالی که تاریخ های چاپ شده روی کارتها روز خاصی را مشخص نمیکنند، قوانین بدون در نظر گرفتن اینکه موسسه مالی کارت اعتباری را صادر می کند، یکسان است.

 

فروش مستر کارت تراول پریمیوم توسط شرکت آوام پیمنت

چه کسی می تواند یک کارت اعتباری Premium را دریافت کند؟

کارت های اعتباری Premium به راحتی قابل دسترسی برای همه نیستند، و ارائه دهندگان اغلب از شما می خواهند که از معیارهای خاصی مانند:

 1. داشتن رتبه اعتباری بالا.
 2. داشتن درآمد بالا ( گاهی اوقات حداقل 40-50،000 پوند در سال).
 3. حداقل سن بالاتر. به عنوان مثال 21 ، که اکثر کارت های اعتباری حداقل سن 18 سال را تایید می کنند.
 4. پرداخت هزینه سالیانه که مقرون به صرفه است.

برخی از کارت های منحصر به فرد برای برنامه های عمومی باز نمی شوند، در صورتی که شما فقط می توانید از یک کارت دعوت نامه از ارائه دهنده کارت اعتباری دریافت کنید.

شما به طور کلی برای یک کارت اعتباری Premium با درآمد پایین یا رتبه اعتباری ضعیف واجد شرایط نیستید. حتی اگر شما واجد شرایط باشید، هنوز هم بهترین گزینه نیستند.
برخی افراد ممکن است یک کارت اعتباری Premium را به عنوان نماد وضعیت انتخاب کنند اما اگر عادت های بد اقتصادی دارید یا گاهی اوقات با بازپرداخت مشکل دارید، نرخ بهره بالا که ممکن است در برخی از کارت های Premium  پیدا کنید اغلب منجر به ایجاد یک بدهی بزرگ می شود.

همچنین لازم است به یاد داشته باشید که درخواست برای کارت اعتباری و رد شدن می تواند یک علامت منفی در گزارش اعتباری شما داشته باشد، بنابراین شما باید در مورد اینکه برنامه همیشه یک ایده خوب است فکر کنید.

کسانی که مایل به دریافت مستر کارت Premium هستند می توانند با شرکت آوام پیمنت تماس گرفته و مراحل لازم را سپری کرده و بعد از آن درخواستشان ثبت می گردد . در سریع ترین زمان کارت های مورد نیازتان به دستتان می رسد.

 

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

TOP