10

حواله مانی گرام MoneyGram

 حواله مانی گرام راهی امن سریع و مطمئن جهت انتقال پول ،پرداخت قبوض و اقساط بدون نیاز به حضور فرد در کشور هدف است. وبسایت آوام پیمنت پیشرو در خدمات ارزی، فروش گیفت کارت، ثبت نام در آزمون ها و صدور انواع کارت اعتباری،نسبت به انتقال وجه مورد نظر شما توسط حواله مانی گرام در سریع ترین زمان ممکن اقدام میکند.

مانی گرام

حواله مانی گرام

حواله مانی گرام MoneyGram از ایران

مانی گرام مصرف کنندگان را با هروسیله ای مثله تلفن دفاتر و…..به یکدیگر متصل می کند.افراد می توانند از مانی گرام علاوه بر انتقال پول ،پرداخت قبوض و اقساط بدون نیاز به حضور فرد در آن کشور، استفاده کنند.

مانی گرام برای کسانی که نیاز سریع به پول دارند و یا اینکه هنوز موفق به تشکیل حساب بانکی نشده اند، مناسب است .

پس از وسترن یونیون دومین شرکت برزگ جهانی برای انتقال پول شرکت مانی گرام است.

شما می توانید از طریق شعب مختلف مانی گرام در اکثر کشور ها ، مقدار مبلغی را که می خواهید انتقال دهید.

در ایران متاسفانه مانی گرام به علت شرایط فعلی اقتصادی ایران با سایر کشور ها، شعبه ای وجود ندارد.

برای انتقال سریع پول شما می توانید با شرکت آوام پیمنت تماس بگیرید. اطلاعات فرد گیرنده و مبلغی که می خواهید به دست عزیزانتان برسد را به دلار آمریکا ، برای این شرکت انتقال دهید. بعد از دریافت تمامی این اطلاعات برای شما یک کد 8 رقمی فرستاده می شود. فرد گیرنده می تواند به شعب مانی گرام نزدیک خود در شهری که زندگی می کند مراجعه کرده و مبلغ خود را دریافت نماید.شرکت آوام پبمنت با هماهنگی با دفاتری که در کشورهای دیگر دارد انتقال را برای شما به صورت ایمن و مطمئن انجام می دهد.

 

حواله مانی گرام MoneyGram چیست؟

ریشه های مانی گرام از سال 1940 است. زمانی که شرکت minneapolice مبتنی بر شرکت travel express شکل گرفت. پس از آن شرکت travel express به سرعت در زمینه انتقال پول رشد کرد و با شرکت های بزرگ ارتباط برقرار کرد.

شرکت مانی گرام از ادغام دو شرکت تراولز اکپرس و دنوار تشکیل شد و سرانجام در سال 2004 با نام مانی گرام شناخته شد.

مانی گرام مصرف کنندگان را با هروسیله ای مثله تلفن دفاتر و…..به یکدیگر متصل می کند.افرادهمچنین می توانند از مانی گرام علاوه بر انتقال پول ،پرداخت قبوض و اقساط بدون اینکه نیاز به حضور فرد در آن کشور باشد ، استفاده کنند.

مانی گرام برای کسانی که نیاز سریع به پول دارند و یا اینکه هنوز موفق به تشکیل حساب بانکی نشده اند، مناسب است .

پس از وسترن یونیون دومین شرکت برزگ جهانی برای انتقال پول است.

از طریق شخص: شما می توانید نزدیک ترین شعبه خود را در سایت پیدا کرده ، از طریق کارت های اعتباری و یا نقدی ، یا صندوق های بانکی مبلغ مورد نیاز به علاوه کارمزد را پرداخت نموده و فرم مربوطه (نام و نام خانوادگی و مشخصات مورد نیاز مطابق با پاسپورت فرد گیرنده) را پر کرده و کد 8 رقمی رهگیری را دریافت کنید. این کد رهگیری را ذخیره کرده و به فرد گیرنده می دهید تا بتواند مبلغ مورد نظر را دریافت کند.

شما می توانید به صورت حضوری ویا تلفنی با شرکت آوام پیمنت مبلغ مورد نیاز را در کمترین زمان ممکن به گیرنده خود به صورت امن و مطمین برسانید.

نحوه دریافت حواله و مبلغ مانی گرام
فرد گیرنده پول و یا حواله با همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار و کد 8 کاراکتری مانی گرام به نزدیک ترین شعبه خود رفته و پس از پر کردن فرم مبلغ را دریافت کند، و یا اینکه با نزدیک ترین شعبه خود تماس گرفته اطلاعات مورد نیاز را بدهد، پول به حساب بانکی و یا کیف پول همراه واریز می شود.

حواله مانی گرام چیست

حواله مانی گرام یا وسترن یونیون کدام بهتر است؟

 • شرکت وسترن یونیون و مانی گرام هر دو برای انتقال سریع پول مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین برای افرادی که حساب بانکی ندارند می توانند از این دوشرکت برای دریافت و انتقال پول استفاده کنند.
 • شرکت وسترن یونیون شرکت قدیمی تری نسبت به شرکت مانی گرام است .همچنین شعبه های بیشتری دارد. بابت این وسترن یونیون نسبت به مانی گرام شناخته تر شده است.اما امروزه برای انتقال، از هر دو شرکت می توان به صورت اینترنتی انجام داد و نیازی به حضور فرد نیست.
 • کارمزد انتقال شما به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند: مقدار وجه انتقالی، نحوه دریافت و انتقال، کشورهای مقصد و مبدا.با مقایسه کارمزد این دوکشور در بیشتر موارد شرکت وسترن یونیون کارمزد کمتری دریافت می کند.
 • مسئولیت پرداخت و دریافت در هر دو شرکت وسترن یونیون و شرکت مانی گرام به عهده مشتری می باشد. مشتری باید در وارد کردن اطلاعات گیرنده اطمینان حاصل کندو همچنین از فرد گیرنده مطمئن باشد.
 • شما از هر دوشرکت ، می توانید برای انتقال و دریافت پول از چندین روش استفاده کنید. برای پرداخت دو روش وجود دارد :روش اینترنتی و یا حضوری. همچنین برای دریافت نقدی می توانید به یکی از شعب بروید و کد رهگیری شرکت مربوطه را بدهید و وجه خود را دریافت کنید. روش دیگر اینکه به حساب بانکی و یا کیف پول شما وجه انتقالی واریز می گردد.
 • سرعت انتقال در هردوی آنها یکسان است و فرد در حالت عادی می تواند پول را از نزدیک ترین شعبه دریافت کند.
 • در هردوی آنها در سایت می توانید نزدیک ترین شعبه ها را پبدا کنید و قبل از ارسال کارمزد را مشاهده کنید
 • شما برای انتقال در هردو روش باید به ساعات کار بانک ها و شعبه های شرکت مربوطه باید دقت کنید که در ساعتی که می خواهید پول به دست گیرنده برسد.

 

مزایا و معایب حواله مانی گرام MoneyGram

 

مزایای مانی گرام

 1. مانی گرام از سال 1940 شروع به کار کرده است و بیش از 350 هزار باجه در سراسر جهان دارد . شما می توانید به هرنقطه از جهان، وجه خود را برای عزیزانتان از طریق شعب ، یا به صورت آنلاین از سایت مانی گرام انتقال دهید. قبل از انتقال می توانید در سایت مقدارمبلغ ارسالی را وارد و برای شما کارمزد را محاسبه می کند و کل مبلغ پرداختی را می توانید مشاهده کنید.
 2. به وسیله مانی گرام در شرایط عادی می توانید در کمتر از 3ساعت وجه مورد نظر خود را به گیرنده برسانید .اگرفرد گیرنده به صورت نقدی قرار است دریافت کند ،پس از دریافت کد رهگیری می تواند به نزدیک ترین شعب مانی گرام در اطراف خود رجوع کند و وجه ارسالی رادریافت کند. همچنین اگر قرار است به حساب بانکی واریز شود بستگی به برنامه کاری بانک های کشور مقصد، معمولا 1 الی 2 روز کاری طول می کشد.(موضوع اصلی ساعت کارکرد عامل و تطابق با الزامات قانونی است )
 3. شما از طریق مانی گرام با توجه به محدودیت ها و بستگی به اینکه الزامات قانونی و شرایط هر معامله مثل کشور گیرنده و فرستنده چیست ،می توانید تا 8000 دلار آمریکا را انتقال بدهید.
 4. شما از طریق مانی گرام وجه را می توانید از چند طریق به دستشان برسانید؛ خود شحص حضوری از شعب مانی گرام مبلغ را دریافت کند، به حساب فرد واریز شود و یا به کیف پول فرد گیرنده انتقال داده شود.

 

معایب

 1. هزینه انتقال از طریق مانی گرام نسبت به حواله بانکی گران تر است .شما از این طریق باید کارمزد بیش تری برای انتقال وجه خود پرداخت نمایید.
 2. حداکثر سقفی که می توانید انتقال دهید 8000 دلار آمریکا می باشد .بیشتر از این مقداراز این روش، در یک تراکنش امکان پذیر نیست.
 3. بعد از وسترن یونیون دومین شرکت جهانی انتقال پول می باشد.همانند وسترن یونیون پولشویی در مانی گرام نیز بسیار است . باید با دقت انتقال را انجام دهید تا در دام کلاهبرداران نیفتید. تمام اطلاعات را به درستی پرکرده و در نگه داری کد مانی گرام دقت کنید.
 4. مسیولیت تمام پول انتقالی به عهده خود فرد فرستنده می باشد و فرد در مرحله اول باید از فرد گیرنده اطمینان حاصل کند و در مرحله بعد از تمامی اطلاعات شناسایی فرد گیرنده مطمین باشد.

 

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

TOP