10

پرداختآنلاین هزینه ویزای عمان

جهت دریافت ویزای عمان شما ملزم به پرداخت هزینه میباشید. وبسایت آوام پیمنت پیشرو در خدمات ارزی و فروش گیفت کارت، اقدام به پرداخت هزینه ویزای عمان در کوتاه ترین زمان ممکن برای هم وطنان عزیز میکند.

ویزای عمان

پرداخت آنلاین ویزای عمان

مراحل اخذ ویزای آنلاین عمان

سیستم eVisa یک برنامه مبتنی بر وب است که اجازه می دهد تا مسافرین درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنند.

نحوه ارسال درخواست : 
در ابتدا می بایست به وب سایت (https://evisa.rop.gov.om/en/home مراجعه کنید. باید یک آدرس ایمیل معتبر و اسناد مسافرتی معتبر  داشته باشید. سپس فرم درخواست ویزای آنلاین را براساس اسناد مسافرتی خود تکمیل کنید و پس از آن  فرم تکمیل شده را تایید کنید. پس از آن، شما باید مبلغ پردازش را با کارت اعتباری یا پی پال بلافاصله پرداخت کنید. سپس یک ایمیل ازسایت بابت  درخواستتان دریافت خواهید کرد. پس از آن باید متن  دریافت شده توسط ایمیل را چاپ کنید و آن را به دفاتر کنترل مرزی ارسال کنید.

 

پس از ارسال ، درخواست توسط مقامات عمانی تأیید شده و باید هزینه ویزا (99 یورو) را پرداخت نمایید.ویزای خود را در طول 2 روز کاری از طریق ایمیل خود دریافت می کنید. شما  باید آن را چاپ کنید و  هنگام ورود به عمان ارایه دهید. گذر نامه مسافران باید حداقل شش ماه پس از ورود به عمان و تاریخ تایید ،اعتبارداشته  باشند. این عنصر الکترونیکی ویزای اجازه ورود به  عمان (30 روز باقیمانده به درخواست) است و تحت هیچ شرایطی نمی تواند در قلمرو عمانی اصلاح شود یا گسترش یابد. با این حال، مجوز می تواند در محل پلیس سلطنتی عمانی تمدید شود و این کار 20 ریال هزینه خواهد رسید.

 

توجه داشته باشید،  فرم را طبق مدارک مسافرتی خود پر کنید.همچنین   مدارک مورد نیاز برای ویزای خود را بایستی ضمیمه کنید.
هزینه های خود را می توانید با کارت اعتباری از طریق Gateway Global Payment  پرداخت کنید (این گذرگاه پرداخت رسمی توسط سلطان عمان تایید شده است.)

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای عمان

برای ویزای الکترونیکی عمان  مسافر باید:
تمام متقاضیان باید یک گذرنامه یا اسناد مسافرتی که حداقل 6 ماه بیشتر از مدت اعتبار ویزای الکترونیکی صادر شده را داشته باشد.عدم پیروی از قوانین ممکن است در نهایت منجر به رد درخواست شما شود. قوانین مربوط به روادید عمان همچنین از شما می خواهند که شما  گذرنامه خود را آنلاین اسکن کنید. شما باید در طول فرآیند درخواست  آن را آپلود کنید.

یکی دیگر از نیازهای شما برای ویزای الکترونیکی ، عکس است. هنگامی که شما ه صورت  آنلاین درخواست می دهید، باید یک عکس دیجیتال از خودتان تهیه کنید. با این حال، اطمینان حاصل کنید که تصویر مطابق با استانداردهای عکس گذرنامه باشد. این باید روی زمینه سفید با چهره شما مستقیما رو به دوربین باشید. بدون کلاه (مگر اینکه مذهب شما به شما نیاز دارد) و بدون عینک. همچنین، عکس باید در 6 ماه گذشته گرفته شود.

 

برای درخواست ویزای عمان، شما همچنین به یک آدرس ایمیل معتبر و یک وسیله پرداخت نیاز دارید. برای پرداخت ویزای الکترونیکی آنلاین عمان کارت های اعتباری / بدهی، PayPal، Alipay و WeChat را می پذیرد.

 

همچنین یکی دیگر از الزامات خاصی است که برای همه اعمال نمی شود. شهروندان آلبانی، ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، بوتان، بوسنی و هرزگوین، کاستاریاسکا، کوبا، السالوادور، گرجستان، گواتمالا، هندوراس، هند، قزاقستان، قرقیزستان، لائوس، مالدیو، مکزیک، نیکاراگوئه، پاناما، پرو، تاجیکستان ترکمنستان و ازبکستان باید یک ویزای معتبر یا اجازه اقامت صادر شده توسط ایالات متحده، انگلستان، کانادا، ژاپن یا استرالیا داشته باشند. در غیر این صورت، آنها نمیتوانند برای ویزای الکترونیکی عمان درخواست کنند و باید به نزدیکترین سفارت بروید. این نوع ویزا نیز به عنوان ویزای مشروط شناخته شده است.

 

هزینه صدور ویزای آنلاین عمان

در مورد هزینه ویزا عمان، این هزینه بستگی  به دو عامل دارد: زمان پردازش در طی پروسه درخواست و نوع ویزا.

 پردازش استاندارد :

 این ارزان ترین  گزینه ای است که می توانید انتخاب کنید، اما برای زمانی که  شما عجله نداشته باشید، برای  زمان پردازش سریع تر باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. درخواست ویزا شما در عرض 72 ساعت پردازش می شود و قیمت آن 82 دلار است.

پردازش راش:

 این نوع پردازش  باعث می شود  شما ویزای خود را ظرف 48 ساعت دریافت کنید  و هزینه آن 132 دلار است.

پردازش خیلی سریع :

 این سریعترین پردازش است. شما اخذ ویزای عمان را فقط در 12 ساعت دریافت خواهید کرد، اما مبلغ 162 دلار هزینه خواهد شد.

توجه: هزینه های بالا در مورد ویزای اقامت یک روزه، 30 روز اقامت دائمی است.

در حالی که فرم درخواست را پر کنید، باید نوع ویزا را نیز انتخاب کنید. گزینه دوم، ویزای چند ورودی است. این اجازه می دهد تا شما در 30 روز نیز در عمان اقامت داشته باشید، اما چندین ورودی دارید. در مورد هزینه ها، شما باید برای هر دوره پردازش 160، 210 دلار و 240 دلار هزینه کنید. آخرین گزینه GCC e-visa است. این یک سند برای شهروندان با اجازه اقامت صادر شده توسط یکی از کشورهای شورای همکاری خلیج (کویت، عربستان سعودی، امارات متحده عربی، بحرین و قطر) است. هزینه این یکی بسیار پایین تر است. اگر برای این نوع ویزا واجد شرایط هستید، باید فقط برای 43 دلار، 93 دلار یا 123 دلار برای هر دوره پردازش پرداخت کنید.

 

هزینه صدور ویزای آنلاین عمان

نحوه پرداخت آنلاین ویزای عمان

هزینه ویزای عمانی باید به صورت آنلاین پرداخت شود. پرداخت در مرحله دوم فرم درخواست صورت می گیرد و کاملا امن است. ویزای آنلاین روش های متعدد پرداخت را می پذیرد. شما می توانید یک کارت اعتباری ، حساب Paypal، WeChat یا Alipay استفاده کنید. هزینه اضافی یا هزینه پنهان وجود ندارد. آنچه که در پرداخت نشان داده شده است، با صورت حساب بانکی شما مطابقت دارد.

 

هزینه های خود را می توانید با کارت اعتباری از طریق درگاه های  Gateway Global Payment  پرداخت کنید (این درگاه پرداخت رسمی توسط سلطان عمان تایید شده است).

 

خدمات آوام پیمنت در زمینه ویزای الکترونیکی عمان

برای ارسال درخواست  ویزای الکترونیکی عمان 
در ابتدا می بایست به وب سایت (https://evisa.rop.gov.om/en/home مراجعه کنید. توجه داشته باشید که شما نیاز به یک آدرس ایمیل معتبر و اسناد مسافرتی معتبر  دارید. سپس فرم درخواست ویزای آنلاین را براساس اسناد مسافرتی خود تکمیل کنید و پس از آن  فرم تکمیل شده را تایید کنید. سپس ، شما باید مبلغ پردازش را با کارت اعتباری یا پی پال…. بلافاصله پرداخت کنید. سپس یک ایمیل ازسایت بابت  درخواستتان دریافت خواهید کرد. پس از آن باید متن  دریافت شده توسط ایمیل را چاپ کنید و آن را به دفاتر کنترل مرزی ارسال کنید.

 

برای پرداخت ویزای الکترونیکی آنلاین عمان کارت های اعتباری / بدهی، PayPal، Alipay و WeChat را می پذیرد.

 

هزینه ویزا عمان، این هزینه بستگی  به دو عامل دارد: زمان پردازش در طی پروسه درخواست و نوع ویزا. هزینه های خود را می توانید با کارت اعتباری از طریق درگاه های  Gateway Global Payment  پرداخت کنید (این درگاه پرداخت رسمی توسط سلطان عمان تایید شده است.)

 

برای پرداخت هزینه این نوع ویزا حتما نیاز به یکی از کارت های ذکر شده در بالا را  دارید. در ایران به علت تحریم ها هیچ یک از این کارت ها یافت نمی شود.اما می توانید این کارت ها را از طریق  شرکت آوام پیمنت تهیه کنید، و یا اینکه به طور مستقیم از طریق این شرکت  هزینه ویزای مورد نظر خود را پرداخت کنید.

 

 

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

TOP