10

پرداخت هزینه جهت ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا

مهندسانی که قصد مهاجرت و کار در استرالیا دارند باید مدرک آن ها توسط مهندسان استرالیا تایید و صلاحیت آن ها بررسی شود. وبسایت آوام پیمنت پیشرو در خدمات ارزی و فروش گیفت کارت، اقدام به پرداخت هزینه لازم جهت تایید مدرک مهندسین عزیز در کوتاه ترین زمان ممکن میکند.

پرداخت هزینه جهت ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا

نحوه اقدام برای ارزیابی مدارک مهندسین در استرالیا

مهندسانی که قصد  مهاجرت به استرالیا را دارند  باید مدارک آن ها توسط مهندسین استرالیا ارزیابی شوند. بنابراین، بسیار مهم است که گزارش CDR خود را کامل کنید تا توسط Engineers Australia تایید شود. هدف اصلی ارزیابی CDR این است که : چگونه از دانش و مهارت های مهندسی خود را استفاده می کنید.
CDR مخفف کلمه ompetency Demonstration Report می باشد.

گزارش CDR دارای سه بخش مختلف است:

ادامه تحصیلات حرفه ای، سه دوره کاری و یک بیانیه خلاصه. همچنین CDR Writing، CDR Reviewing و CDR Tutoring Services ارائه داده می شود.

 

نحوه اقدام برای ارزیابی مدارک : 

 

 1. در ابتدا باید در سایت قسمت  سنجش مهارت های مهاجرت را بخوانید
 2. مسیر ارزیابی خود را انتخاب کنید  و همچنین اسنادی را که  لازم می باشد را پ آماده کنید .
 3. راهنمای کاربر متقاضی را بخوانید.
 4. در سایت حساب کاربری خود  را ایجاد کنید. اگر شما قبلا یک حساب مهندسان استرالیا دارید، به مرحله بعد بروید.
 5. بعد از ایجاد حساب به قسمت MyPortal  بروید .
 6. بعد از آن باید درخواست خود را ارسال و مدارکتان را آپلود کنید.

 

مدرک زبان لازم جهت ارزیابی مدارک توسط سازمان مهندسین استرالیا

زبان انگلیسی :  شما باید مهارت کافی در زبان انگلیسی برای کار در استرالیا داشته باشید. میزان مهارت شما از طریق سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی یا IELTS اندازه گیری می شود.

کسانی که زبان های انگلیسی زبان مادری و متقاضیانی که دارای مدرک فوق لیسانس از دانشگاه هایی هستند که زبان اصلی آن ها انگلیسی است، نیازی به آزمون مهارت زبان انگلیسی ندارند.

مهارت زبان انگلیسی (نمره  IELTS ):

برتر (نمره IELTS 8 یا بیشتر): 20
کافی (نمره IELTS از 7 یا بیشتر) :10
 صلاحیت (نمره IELTS 6 یا بیشتر): 0

مدارک مورد نیاز برای ارزیابی انجمن مهندسین استرالیا

تمام اسناد باید کپی رنگی با کیفیت بالا از اسناد اصلی باشد. اگر اسناد شما به زبان انگلیسی نیست، باید کپی اسناد اصلی و همچنین ترجمه های انگلیسی که توسط یک سرویس ترجمه ثبت شده ارائه شده است، ارسال کنید.

 

 1. پرداخت هزینه درخواست.
 2. عکس ها : یک عکس رنگی با گذرنامه جدید لازم است. عکس نباید  مربوط به بیش از شش ماه گذشته باشد و  باید کیفیت آن خوب باشد .
 3. گواهی هویت : به عنوان گواهی هویت شما، پاسپورت شما  نام، عکس و تاریخ تولد شما را نشان می دهد. اگر پاسپورت ندارید، باید گواهینامه کامل تولد خود را ارائه دهید.
 4. تغییر نام: در صورت لزوم، شواهد تغییر نام باید برای هر ناهماهنگی نامگذاری در اسناد ارائه شده ارائه شود. این برای حمایت از هویت شماست
 5. مدارک تحصیلی
 6. ریز نمرات تحصیلی هر مقطع
 7. رزومه
 8. مدرک زبان بین المللی برای آن هایی که زبان مادریشان انگلیسی نمی باشد و یا اینکه مدرک تحصیلی آن ها در دانشگاه های انگلیسی زبان نمی باشد.

مدارک مورد نیاز برای ارزیابی انجمن مهندسین استرالیا

نحوه پرداخت هزینه ارزیابی مدارک انجمن مهندسین استرالیا

شما بعد از اینکه مدارک را برای ارزیابی ارسال کردید به صفحه پرداخت هزینه ارسال می شوید. هزینه ها بر اساس درخواست شما بر آورد می شوند. شما می توانید هزینه ها را در سایت https://www.seekvisa.com.au/engineers-australia-migration-skills-assessment/ مشاهده کنید.

اگر نخواهید عضوشوید  و قصد دارید  تنها کافی است با ایجاد یک حساب کاربری و پرداخت هزینه ارزشیابی، مدارک مهاجرتی خود را ارسال کنید. در واقع پرداخت هزینه عضویت تنها در صورتی مورد نیاز است که بخواهید از مزایای عضویت بهره مند شوید.

 

خدمات آوام پیمنت در زمینه ارزیابی مدارک مهندسین در استرالیا

مهندسانی که قصد  مهاجرت به استرالیا را دارند  باید مدارک آن ها توسط مهندسین استرالیا ارزیابی شوند. بنابراین، بسیار مهم است که گزارش CDR خود را کامل کنید تا توسط Engineers Australia تایید شود. هدف اصلی ارزیابی CDR این است که بدانید: دانش در مورد فاکتورهای فنی مهندسی. چگونه دانش و مهارت های مهندسی خود را استفاده می کنید. همچنین  قابلیت شایستگی شما در حرفه مهندسی شما انتخاب می شود.
برای ارزیابی مدارک در ابتدا باید در سایت نوع ارزیابی خود را مشخص کنید. بعد از آن مدارک خود را آپلود کرده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل می کنید.

بر اساس مدارک شما و نوع ارزیابی خواسته شده شما به صفجه ای هدایت می شوید که در آن مقدار هزینه پرداختی به شما نشان داده می شود. با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی و ….. می توانید این هزینه را پرداخت کنید

شما می توانید برای ارسال مدارکتان برای ارزیابی با شرکت آوام پیمنت تماس گرفته و مدارک خود را برای ما بفرستید. همچنین اگر هیچ یک از کارت های بین المللی را ندارید می توانید از طریق شرکت هزینه مورد نیاز را پرداخت نمایید.

 

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

TOP