10
دانشگاه باری ایتالیا

دانشگاه باری ایتالیا

دانشگاه باری ایتالیا

در حالی که دانشگاه باری در درجه اول یک دانشگاه هنر است، این دانشگاه برای ارائه دوره های متنوعی گسترش یافته است، از جمله این موارد: برنامه های آموزش معلم، علوم بهداشتی، پرستاری، کسب و کار، و برنامه های هنری لیبرال. دانشگاه باری در سال 1988 عضو کنفرانس ایالتی سان شاین (SSC) شد و از سال 1984 عضو بخش NCAA بخش II بود. ادامه مطلب از زبان مشاور ارشد شرکت آوام پیمنت در مورد دانشگاه باری ایتالیا، مطالعه می کنیم.

معرفی دانشگاه باری ایتالیا

دانشگاه باری یک دانشگاه کاتولیک در فلوریدا واقع در شمال مرکز میامی است، که در سال 1940 تاسیس شده است. در حالی که شعبه اصلی دانشگاه در میامی شورس است، این دانشگاه همچنین انواع کلاسهای آموزش بزرگسالان را در سایر مکانها در فلوریدا ارائه می دهد. این دانشگاه یک دانشگاه در اورلاندو را شامل می شود که شامل دانشکده حقوق آندریاس Dwayne O. و یک شعبه در سن پترزبورگ است که شعبه دوم برنامه دستیار پزشک را دارد. دانشگاه باری همچنین یک شعبه در جزیره سنت کروکس دارد که یک شعبه سوم از برنامه دستیار پزشکان در آن واقع شده است.

در هر ترم، دانشجویان برای لیگ های درون شهری و مسابقات گرد هم می آیند، که توسط بخش تفریح و سلامتی دانشگاه حمایت می شوند. این رویداد رویدادهای متنوعی را در بر می گیرد، از جمله: فلاگ فوتبال، سافت بال، فوتبال آمریکایی و بسکتبال، و همچنین موارد محبوب قدیمی مانند داجبال و تنیس روی میز.

مشاوره تحصیلی رایگان

اخذ پذیرش از دانشگاه باری ایتالیا

برای تبدیل شدن به یک دانشجوی بین المللی دانشگاه باری، دو بخش وجود دارد. اول از همه، شما باید دانشجوی پذیرفته شده دانشگاه شوید. پس از آن، شما باید تمام مدارك لازم را تهیه كنید تا گواهی واجد شرایط بودن (I-20A) را كه باید برای ویزای دانشجویی به سفارت یا كنسول گری ایالات متحده ارائه دهید، در اختیارتان قرار داده شود.

دانشگاه باری درخواست های پیچیده را می پذیرد. با این وجود، هرچه زودتر درخواست را ارسال کنید تا زمان کافی برای بررسی مهاجرت شما وجود داشته باشید. لطفاً توجه داشته باشید که پذیرش عمومی در دانشگاه باری پذیرش در تمام رشته های دانشگاهی را تضمین نمی کند. در مورد حوزه علمی مورد علاقه خود، با دانشگاه مشورت کنید. همچنین، آگاه باشید که پذیرش در دانشگاه باری تضمین نمی کند که ویزای دانشجویی توسط سفارت یا کنسولگری ایالات متحده در کشور مبداء به شما اعطا شود.

اخذ پذیرش از دانشگاه باری ایتالیا
اخذ پذیرش از دانشگاه باری ایتالیا

درخواست برای پذیرش

 • درخواست دانشگاه را تکمیل کنید
 • نسخه های رسمی را از کلیه مؤسسات دوره دبیرستان ارسال کنید. گواهینامه بین المللی از یک سیستم آموزشی غیر از ایالات متحده باید توسط یک ارزیاب معتبر خارجی که عضو انجمن ملی خدمات ارزیابی اعتباری (NACES) است، مورد ارزیابی قرار بگیرد.
 • در صورت امکان، نتایج نهایی آزمون های مدارس را ارسال کنید
 • در صورت امکان، نمرات رسمی TOEFL خود را ارسال کنید
 • اگر اسناد به زبانی غیر از زبان انگلیسی باشد، ترجمه رسمی کلیه اسناد تکمیل شده توسط شرکت های عضو NACES را ارسال کنید.

پس از پذیرش

 •  در صورت تمایل اسکان در محل دانشگاه، هزینه مسکن را ارسال کنید.

دانشکده­ های دانشگاه باری ایتالیا

 • دانشکده آموزش فنی و حرفه ای فرانک جی رونی (Frank J.Rooney)
 • دانشکده علوم و هنر
 • دانشکده بازرگانی دی اینز آندریاس ( Inez Andreas)
 • دانشکده آموزش آدریان دومینیکن
 • دانشکده پرستاری و علوم بهداشتی
 • دانشکده حقوق Dwayne O. Andreas
 • دانشکده پزشک اطفال
 • دانشکده خدمات اجتماعی الن وایتسید مک دونل (Ellen Whiteside McDonnell)

محوطه اصلی دانشگاه باری 122 هکتار در میامی شورت فلوریدا دارد. به استثناء دانشکده آموزش فنی و حرفه ای خارج از دانشگاه در سراسر 16 ایالت فلوریدا و دانشکده حقوق Dwayne O. Andreas واقع در اورلاندو، دانشگاه باری شامل 55 ساختمان، از جمله کلیسای Cor Jesu، اتحادیه دانشجویی R. Kirk Landon، مرکز گسترده هنرهای نمایشی Shepard و Ruth K، کتابخانه یادبود Monsignor ویلیام باری و 10 سالن اقامتگاه می باشد. با داشتن فرصت های زیاد، ما این امکان را به وجود می آوریم که اشتیاق شما را بیابیم.

مشاوره تحصیلی رایگان

زبان تحصیل در دانشگاه باری ایتالیا

همانطور که در برخی دیگر از کشورهای اروپایی وجود دارد، اما در ایتالیا به طور گسترده انگلیسی صحبت نمی شود. البته در مقاصد اصلی گردشگری می توانید به زبان انگلیسی صحبت کنید، اما در حومه شهرها و مناطق دور افتاده، چند عبارت اساسی به زبان ایتالیایی پیدا کنید، به خصوص هنگام صحبت با افراد مسن. کمی ایتالیایی نیز تجربه شما را در رستوران هایی که منوهای انگلیسی ندارند و مکان هایی که پیش خدمت ها برای پیشنهادات توضیح می دهند، بهبود می بخشد.

دوره ها

دوره های زبان ایتالیایی توسط دانشکده ها و دانشگاه های خصوصی در سراسر ایتالیا برگزار می شود. روم و فلورانس دانشکده های بسیار زیادی دارند در حالی که اکثر شهرها و شهرهای بزرگ حداقل یکی دارند. دانشگاه خارجی پروژه های ایتالیا (Universita per Stranieri di Perugia) مهمترین موسسه دانشگاهی ایتالیا برای افراد خارجی می باشد که دوره هایی را در زمینه زبان، ادبیات، تاریخ، هنر، موسیقی، اپرا و معماری ارائه می دهد.

زبان تحصیل در دانشگاه باری ایتالیا

ددلاین اپلای دانشگاه باری ایتالیا

برای دانشجویانی که تابعیت دوگانه دارند و یکی از آنها ایتالیایی است، ملیت ایتالیایی معتبر است. دانشجویان می توانند تنها در صورت داشتن مدارک معتبر دوره متوسطه و پذیرش موفق در آزمون پذیرش در دوره های ثبت نام محدود درخواست بدهند. 

دانش آموزان غیرجامعه بدون مجوز اقامت با گذراندن موفقیت آمیز آزمون زبان ایتالیایی، میتوانند در محدوده موقعیت های موجود پذیرش شوند. آنها باید یک فرم پیش از ثبت نام (Modello A) را به دفتر کنسولگری ایتالیا در کشور مبداء خود درج کنند که در آن امضا و عکس دانشجو احراز می شود که در آن دوره تخصصی لیسانس و دانشگاه منتخب نشان داده شده است. دانشگاه باری مهلت پیش درخواست اجباری بصورت آنلاین، 30 آوریل 2019 (متقاضیان غیر اتحادیه اروپا) و 15 ژوئن 2019 (اتحادیه اروپا) از طریق لینک درخواست.

هزینه تحصیل در دانشگاه باری ایتالیا

دوره کارشناسی 

 1. تمام وقت، 18-12 واحد درسی در هر ترم: 14850 دلار
 2. برنامه حوادث دانشجویان کارشناسی تمام وقت (اجباری در هر ترم): 22 دلار
 3. برنامه دسترسی به خدمات بهداشت دانشجویان دوره کارشناسی تمام وقت (در هر ترم اجباری): 60 دلار
 4. هزینه فناوری (در هر ترم اجباری): 75 دلار بیشتر از 18 واحد درسی، هر واحد درسی
 5. هزینه فناوری،به ازای هر واحد درسی (اجباری در هر ترم): 925 دلار 
 6. 5 دلار پاره وقت، به ازای هر واحد درسی
 7. هزینه فناوری، به ازای هر واحد درسی (اجباری در هر ترم): 925 دلار
 8. 5 دلار تابستان 2019 و 2020، هر واحد درسی
 9. هزینه فناوری، به ازای هر واحد درسی (اجباری در هر ترم): 925 دلار
 10. 5 دلار  گواهینامه پس از دوره کارشناسی در برنامه تاریخچه فناوری، هزینه کل
 11. هزینه فناوری (در هر ترم اجباری): 12900 دلار
 12. 75 دلار برنامه گواهینامه Pre-Med پس از دوره کارشناسی، هزینه کل
 13. هزینه فناوری (در هر ترم اجباری): 12900 دلار
 14. 75 دلار دانشکده آموزش فنی حرفه ای، کارشناسی، هر واحد درسی
 15. هزینه فناوری، به ازای هر واحد درسی (اجباری در هر ترم): 454 دلار

فارغ التحصیلی

 • برنامه های سطح کارشناسی ارشد (فارغ التحصیل)، به ازای هر واحد درسی: 990 دلار
 • دانشکده آموزش فنی حرفه ای، فارغ التحصیلی، به ازای هر واحد درسی: 699 دلار
 • هزینه فناوری، به ازای هر واحد درسی (برای هر ترم اجباری): 5 دلار

دکترا

 • کلیه برنامه های دکترا، به ازای هر واحد درسی: 1125 دلار
 • هزینه فناوری، به ازای هر واحد درسی (برای هر ترم اجباری): 5 دلار

پزشک اطفال

 • تمام وقت، در هر سال 38960 دلار
 • نیمه وقت، به ازای هر واحد درسی 1125 دلار
 • 5 ساله و پس از آن، در هر سال 19480 دلار
 • برنامه حوادث دانشجویی (اجباری در هر ترم): 22 دلار
 • هزینه فناوری (هر ترم اجباری): 75 دلار

مشاوره تحصیلی رایگان

بورسیه های تحصیلی دانشگاه باری ایتالیا

کمك های مالي دوره کارشناسی

شاید شما هنگامی که به دانشگاه می رسید، مسیر خود را به وضوح ببینید. یا شاید در هنگام یافتن مسیر به کمک ما نیاز داشته باشید. به هر حال، ما در دانشگاه باری می دانیم که مسیر شما باید مقرون به صرفه باشد. به همین دلیل است که ما یک برنامه بورسیه تحصیلی بر اساس شایستگی ها، با جوایز حداکثر 17000 دلار براساس معدل GPA و نمرات آزمون استاندارد شما، در صورت داشتن مدرک تمام وقت شما برای دوره کارشناسی داریم.

شما حتی به یک درخواست جداگانه احتیاج ندارید تا بفهمید واجد شرایط دریافت این بورسیه هستید یا خیر! فقط درخواست پذیرش خود را ارسال کنید و ما به طور خودکار صلاحیت شما برای بورس تحصیلی شایستگی باری را تعیین و اعطا می کنیم.

سازمان ایزو ISO در مجموعه کاملی از برنامه های کمک های مالی فدرال و ایالتی شرکت می کند. به منظور تعیین صلاحیت خود برای این برنامه ها، باید برنامه رایگان کمک هزینه دانشجویی فدرال (FAFSA) را به آدرس www.fafsa.ed.gov ارسال کنید. از آنجا که ممکن است بودجه محدود باشد، ما شما را تشویق می کنیم تا در اسرع وقت FAFSA را تکمیل کنید تا از صلاحیت حداکثر کمک های مالی اطمینان حاصل کنید.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه باری ایتالیا

بورسیه های تحصیلی باري

بورسیه های تحصیلی باری سالانه به دانشجویان تازه وارد و با استعداد اعطا می شود و دانشجویان را بر اساس پیشرفت تحصیلی انتقال می دهد. بورس های تحصیلی ممکن است قابل تمدید باشد، زیرا دانشجو پیشرفت تحصیلی رضایت بخش و حداقل معدل GPA 2 را باید حفظ کند.

کمک های مالی اضافی

علاوه بر بورسیه های تحصیلی فوق که در هنگام درخواست به دانشگاه باری در نظر گرفته می شود، دانشجویان می توانند سایر بورسیه های تحصیلی موسسات موجود را که ممکن است واجد شرایط دریافت آنها باشند، مرور و درخواست کنند. برای اطلاعات بیشتر به www.barry.edu/scholarships مراجعه کنید.

کمک های مالی باری

کمک های مالی باری به آن دسته از دانشجویانی اعطا می شود که نیاز مالی را براساس نتایج درخواست رایگان کمک های دانشجویی فدرال (FAFSA) تعیین می کنند. مبلغ جایزه متفاوت است و به صورت نوپا برای اولین بار تهیه می شود.

کمک های مالی ورزشی

کمک هزینه های ورزشی به دانشجویانی اهدا می شود که توانایی ورزشی برجسته ای را نشان می دهند. دانشجویان علاقه مند باید با یک سرمربی مناسب یا اداره ورزشی بین دانشکده های مختلف تماس بگیرند.

مشاوره تحصیلی رایگان

خوابگاه های دانشجویی دانشگاه باری ایتالیا

خدمات اسکان برای تسهیل مشارکت دانشجویان غیر مقیم در زندگی دانشگاهی سازماندهی می شود. فقط دانشجویان غیر مقیم می توانند در یک مجتمع مسکونی دانشجویی درخواست تختخواب دهند. در اطلاعیه عمومی سالانه، روش های به دست آوردن چنین اقامتگاه هایی و هزینه های مربوط به آن مشخص می شود. مجتمع های مسکونی شامل اتاق های یک نفره، دو نفره یا سه نفره و اتاق های مشترک برای مطالعه یا سرگرمی می باشند. آنها به امکانات لباسشویی مجهز هستند و لوازم رختخواب لازم برای دانشجویان فراهم می شود. علاوه بر این، ممکن است یک اتصال اینترنتی درخواست شود.

دانشجویان قبل از گرفتن یک اتاق باید یک گواهینامه و پرونده سوابق دانشجویی Erasmus را به A.Di.S.U (سازمان حق تحصیل دانشجویان) تحویل دهند، که توسط بخش 3 انگیزه بین المللی و پذیرش دانشجویان خارجی – دانشگاه باری (دفتر اراسموس برای دانشجویان ورودی) صادر می شود.

در خانه های خصوصی

دفتر ما به دانشجویان ورودی (که نمی توانند در یک خوابگاه دانشگاهی مستقر شوند یا اشکال دیگر اقامت را ترجیح می دهند) اطلاع می دهد که امکان دسترسی به گزینه های دیگر وجود دارد، مانند:

 • Cerco alloggio ADISU
 • پردیس X
 • انواع دیگر اقامتگاه (اتاق ها، تختخواب و صبحانه، خوابگاه و غیره)
 • Roomlala

رتبه و رنکینگ دانشگاه باری ایتالیا

رتبه و رنکینگ دانشگاه باری ایتالیا

رتبه بندی کالج آموزش عالی وال استریت ژورنال / تایمز به دانشجویان و خانواده های آنها اطلاعاتی که برای انتخاب مکان تحصیل نیاز دارند را می دهد. به طور منحصر به فردی، این دانشگاه در مرکز خود حدود 200000 دانشجو دارد که از طریق بررسی سالانه دانشجویان ایالات متحده آموزش عالی تایمز جمع آوری شده است.

 • دانشگاه باری رتبه بندی ایالات متحده 2019 501-600 ام

پیشنهاد می کنیم تا برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه اخذ مجوز مهاجرت به ایتالیا و تحصیل در دانشگاه باری ایتالیا با مشاورین کارشناس شرکت آوام پیمنت در تماس باشید.

ایتالیا
مطالب مرتبط

Related Posts

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

TOP