10

انتقال وجه با مانی گرام

مانی گرام برای کسانی که نیاز سریع به پول دارند و یا هنوز موفق به تشکیل حساب بانکی نشده اند بسیار مناسب است. انتقال وجه با مانی گرام بسیار سریع انجام می پذیرد و در سریع ترین حالت ممکن، فرد دریافت کننده می تواند پول را به صورت نقدی یا اعتباری برداشت کند. وبسایت آوام پیمنت پیشرو در خدمات ارزی و فروش گیفت کارت نسبت به انتقال وجه توسط مانی گرام با مبلغ دلخواه در سریع ترین زمان ممکن اقدام میکند.

مانی گرام

ارسال سریع پول با مانی گرام

اصطلاح “MoneyGram” در اقتصاد به معنی “فرهنگ لغت مالی” می باشد. مقر اصلی آن در ایالات متحده در دالاس تگزاس است. نام کامل آن MoneyGram International است. مرکز عملیات این شرکت در سنت لوئیس پارک، مینهسوتا واقع شده است. این شرکت هر دو دفتر منطقه ای و محلی را در سراسر جهان اداره می کند. مانی گرام به عنوان دومین سرویس بزرگ انتقال پول در جهان می باشد. این شرکت در بیش از 200 کشور جهان فعالیت می کند و دارای یک شبکه جهانی است که به حدود 347،000 دفتر نمایندگی دارد.

مانی گرام بین المللی به این دلیل به وجود آمد که دو کسب و کار مستقل ادغام شدند. اکسپرس مینیاپولیس، مینهسوتا و سیستم های پرداخت یکپارچه از دنور، کلرادو بود. سیستم های پرداخت یکپارچه برای اولین بار Money Gram را به عنوان واحد فرعی راه اندازی کرد. آنها آن را به یک شرکت مستقل تبدیل کردند که پس از آن اکسپرس در سال 1998 به تعییر نام به MoneyGram International میسر شد. تقسیم انتقال صندوق های جهانی دو سرویس را پوشش می دهد. این خدمات انتقال پول MoneyGram و خدمات پرداخت صورتحساب MoneyGram هستند. گروه پرداخت قبوض به افراد کمک می کند تا به پرداخت های سریع و همچنین پرداخت صورتحساب های معمول را به طلبکاران مختلف بدهند.

بخش مالی محصولات کاغذی چندین ابزار پرداخت مالی را اداره می کند. این شامل سفارشات پول و چک های رسمی می باشد. گروه سفارشات پول نشان دهنده دومین تامین کننده چنین سفارشات پولی در جهان است. شرکت Money Gram، به عنوان یک ارائه دهنده خدمات چک، خدمات را برای چک های بانکی به موسسات مالی مانند بانک های واقع در ایالات متحده ارائه می دهد. چنین چک های رسمی توسط مصرف کنندگان فردی مورد نیاز است، در صورتی که پرداخت کننده آنها نیاز به بررسی بانکی یا بررسی صندوق های نقدی داشته باشد که در واقع بانک است. موسسات مالی نیز از آنها برای پرداخت صورتحساب خود استفاده می کنند.

در سال 1996، سیستم های پرداخت یکپارچه به شرکت دولتی معامله شده خود تبدیل شد. به همین ترتیب، این در حال حاضر دومین شرکت بزرگ انتقال پول در عملیات غیر بانکی در ایالات متحده بوده است. شرکت MoneyGram Payment Systems Inc برای استفلال نام خود تبدیل شد. رشد سریع شرکت جدید تحت رهبری جیمز کالوانو، که در سال 1997 به شرکت جدید رخ داد. قبل از اینکه به عنوان مدیر اجرایی در سیستم پرداخت پول Money تبدیل شود، او قبلا رئیس جمهور غربی بود.

در سال 1997، MoneyGram Payment Systems Inc تصمیم گرفت نام خود را دوباره به MoneyGram International Limited تغییر دهد. هنگامی که MoneyGram International بوجود آمد، این شرکت دارای دو مالک بود. سیستم پرداخت MoneyGram این گروه را با 51 درصد سهام شرکت تغییر نام داد. بزرگترین شرکت مسافربری بریتانیا در جهان، گروه توماس کوک 49 درصد باقیمانده را متعلق به خود کرد.

 

مراحل ارسال حواله مانی گرام

MoneyGram گزینه های انتقال پول مناسب را ارائه می دهد. برای ارسال پول، به روش های آنلاین یا به صورت شخصی؛ برای جمع آوری پول نقد یا مستقیم به یک بانک آسان است. همچنین خدمات و انتقال حواله را به کیف پول و یا تلفن همراه ارائه می دهد.

ارسال آنلاین:

 1. گیرنده را انتخاب کنید: مشخص کنید که چه مقدار پول به چه کسی و از چه طریقی می خواهید ارسال کنید.
 2. نحوه پرداخت را انتخاب کنید: همچنین می توانید با کارت اعتباری یا بدهی خود و یا به طور مستقیم از حساب بانکی خود حواله مورد نیاز خود را پرداخت کنید.
 3. ایمن ارسال کنید: اطلاعات کمی در مورد خودتان وارد کنید. اطلاعات وارد شده باید به گونه ای باشد که بتوانند با استفاده از آن ها هویت شما را بررسی و بعد از آن ارسال کنند.

پول را به صورت شخصی ارسال کنید:

 1. یک مکان را پیدا کنید: محل مناسب MoneyGram را در نزدیکی خود پیدا کنید.
 2. اطلاعات خود را بدهید : اطلاعات گیرنده خود را همراه با پولی که می خواهید ارسال کنید، را تحویل نماینده شعبه دهید.
 3. ایمن ارسال کنید: پول و هزینه را به نماینده بسپارید.

پول مستقیم به حساب های بانکی ارسال کنید:

 1. ارسال آنلاین:ارسال پول به صورت آنلاین به حساب بانکی. این سریع، قابل اعتماد و آسان است.
 2. شخصا ارسال کنید:از یکی از مکان های مناسب ما برای انتقال پول مستقیم به حساب بانکی اقدام کنید.
 3. ایمن ارسال کنید: با استفاده از روش آنلاین ارسال پول به طور مستقیم به حساب بانکی شما با MoneyGram قابل اعتماد است.

پول را به یک کیف پول همراه با MoneyGram ارسال کنید:

 1. کشور گیرنده خود را انتخاب کنید: سپس شماره تلفن همراه گیرنده خود را (با کد شماره بین المللی) ارائه کنید.
 2. نحوه پرداخت را انتخاب کنید: استفاده از پول نقد در مکان های نمایندگی، یا کارت اعتباری یا کارت های اعتباری آنلاین.
 3. ایمن ارسال کنید، مبلغ معمولا در عرض چند دقیقه ارسال می شود.

مراحل کلی ارسال و دریافت پول

شما می توانید مبلغ ارسالی را از طریق کارت های اعتباری و یا نقدی و یا صندوق های بانکی مبلغ مورد نیاز به علاوه کارمزد را پرداخت نموده و فرم مربوطه (نام و نام خانوادگی و مشخصات مورد نیاز مطابق با پاسپورت فرد گیرنده) را پر کرده و کد 8 رقمی رهگیری را دریافت می کنید. این کد رهگیری را ذخیره کرده و به فرد گیرنده می دهید تا بتواند مبلغ مورد نظر را دریافت کند.

فرد گیرنده پول و یا حواله با همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار و کد 8 کاراکتری مانی گرام به نزدیک ترین شعبه خود رفته و پس از پر کردن فرم مبلغ را دریافت کند، و یا اینکه با نزدیک ترین شعبه خود تماس گرفته اطلاعات را بدهد پول به حساب بانکی و یا کیف پول همراه واریز شود.

مراحل ارسال حواله مانی گرام

ویژگی های برتر شرکت مانی گرام

شرکت مانی گرام از ادغام دو شرکت تراولز اکسپرس و دنوار تشکیل شد و سرانجام در سال 2004 با نام مانی گرام مصرف کنندگان را با هروسیله ای مثله تلفن دفاتر و غیره به یکدیگر متصل می کند. افراد از مانی گرام علاوه بر انتقال پول، پرداخت قبوض و اقساط بدون اینکه نیاز به حضور فرد باشد می توانند استفاده کنند.

مانی گرام برای کسانی که نیاز سریع به پول دارند و یا اینکه هنوز موفق به تشکیل حساب بانکی نشده اند مناسب است. پس از وسترن یونیون دومین شرکت بزرگ جهانی برای انتقال پول است. شرکت اصلی مانی گرام هم اکنون در دالاس تگزاس می باشد اما در بیش از 200 کشور شعبه دارد از جمله: استرالیا، بلژیک، کانادا، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، لتونی، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسپانیا، سوئیس، سوئد، آمریکا و انگلیس شعبه دارد.

اگر فرد گیرنده به صورت نقدی قرار است دریافت کند پس از دریافت کد رهگیری می تواند به شعب رجوع کند و دریافت کند اما اگر قرار است به حساب بانکی واریز شود بستگی به برنامه کاری بانک های کشور مقصد1 الی 2 روز کاری طول می کشد. (موضوع اصلی ساعت کارکرد عامل و تطابق با الزامات قانونی است ) شما با استفاده از سایت مانی گرام به راحتی می توانید تمامی مراحل را در سایت مشاهده و انجام دهید و همچنین اسناد آن در سایت مانی گرام قابل ارجاع و استناد است.

 

نحوه انتقال مانی گرام در پاور دیتا

MoneyGram یک سرویس انتقال پول الکترونیکی است که از طریق یک شبکه به شبکه MoneyGram از یک طرف یک طرف مقصد ارسال می شود. فرستنده می تواند انتقال پول را به صورت آنلاین یا به صورت شخصی در هر مکان MoneyGram آغاز کند. طرف دریافت کننده انتقال را به عنوان نقدی در هر مکان MoneyGram دیگر جمع آوری می کند.

برای تأمین مالی MoneyGram شخصا، شخص فرستاده باید به نمایندگی MoneyGram محلی برود و پول نقد را پرداخت کند. در صورت تامین مالی انتقال پول آنلاین، طرف ارسال کننده می تواند از حساب بانکی یا استفاده از کارت اعتباری Visa یا Mastercard یا کارت اعتباری یک حساب بانکی ACH را درخواست دهد. پس از آنکه هزینه MoneyGram پرداخت شد، به ارسال کننده یک شماره مرجع 8 رقمی رسمی برای انتقال به طرف دریافت کننده داده می شود. پول معمولا به مدت 10 دقیقه به دریافت کننده پرداخت می شود.

برای جمع آوری MoneyGram، طرف دریافت کننده باید شماره مرجع رسمی و کارت قابل قبولی برای شناسایی شخصی به محل MoneyGram محلی ببرد. الزامات شناسایی کشور ها متفاوت است، اما اکثر آنها نیاز به گواهینامه رانندگی، گذرنامه یا کارت شناسایی ملی دارند. انتقال پول معمولا به صورت پول محلی به طرف دریافت کننده پرداخت می شود. بسته به مبلغ انتقال و الزامات قانونی محلی، انتقال می تواند به صورت چک یا سفارش پول پرداخت شود.

اگر فرد گیرنده به صورت نقدی قرار است دریافت کند پس از دریافت کد رهگیری می تواند به شعب رجوع کند و دریافت کند اما اگر قرار است به حساب بانکی واریز شود بستگی به برنامه کاری بانک های کشور مقصد 1 الی 2 روز کاری طول می کشد. (موضوع اصلی ساعت کارکرد عامل و تطابق با الزامات قانونی است ) هزینه کارمزد مانی گرام بر اساس کشورهای ارسال و دریافت و مقدار ارسال شده متفاوت است قبل از اینکه از مانی گرام استفاده کنید می توانید در سایت این هزینه را برآورد کنید.

مقدار سقف ارسال پول با استفاده از مانی گرام دارای محدودیت هایی می باشد که این محدودیت ها بستگی به الزامات قانونی و شرایط هر معامله مثل کشور گیرنده دارد. (معمولا تا 8000 دلار آمریکا )

 

خدمات آوام پیمنت در زمینه حواله از طریق مانی گرام

می توانید با استفاده از مانی گرام مبلغ ارسالی را از طریق کارت های اعتباری، نقدی و یا صندوق های بانکی مبلغ مورد نیاز به علاوه کارمزد را پرداخت نموده و فرم مربوطه (نام و نام خانوادگی و مشخصات مورد نیاز مطابق با پاسپورت فرد گیرنده) را پر کرده و کد 8 رقمی رهگیری را دریافت کنید. این کد رهگیری را ذخیره کرده و به فرد گیرنده می دهید تا بتواند مبلغ مورد نظر را دریافت کند.

فرد گیرنده پول و یا حواله با همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار و کد 8 کاراکتری مانی گرام به نزدیک ترین شعبه خود رفته و پس از پر کردن فرم مبلغ را دریافت کند، و یا اینکه با نزدیک ترین شعبه خود تماس گرفته اطلاعات را بدهد پول به حساب بانکی و یا کیف پول همراه واریز شود.

اگر فرد گیرنده به صورت نقدی قرار است دریافت کند پس از دریافت کد رهگیری می تواند به شعب رجوع کند و دریافت کند اما اگر قرار است به حساب بانکی واریز شود بستگی به برنامه کاری بانک های کشور مقصد1 الی 2 روز کاری طول می کشد. (موضوع اصلی ساعت کارکرد عامل و تطابق با الزامات قانونی است ) هزینه کارمزد مانی گرام براساس کشورهای ارسال و دریافت و مقدار ارسال شده متفاوت است قبل از اینکه از مانی گرام استفاده کنید می توانید در سایت این هزینه را برآورد کنید.

مقدار سقف ارسال پول با استفاده از مانی گرام دارای محدودیت هایی می باشد که این محدودیت ها بستگی به الزامات قانونی و شرایط هر معامله مثل کشور گیرنده دارد. (معمولا تا 8000 دلار آمریکا ) در ایران به علت تحریم شعبه های مانی گرام موجود نمی باشد ویا کارت های بین المللی موجود نمی باشد و فرد نمی تواند از این طریق پول را ارسال کند.

اما جای نگرانی نیست می توانید با شرکت آوام پیمنت تماس گرفته اطلاعات خود را داده و هزینه را پرداخت کرده و برای شما مبلغ را به گیرنده مورد نظرتان از طریق مانی گرام می رساند.

 

مشاوره مالی و پرداخت های ارزی

TOP