10

 صدور آنی ویزاکارت با کارت شتاب

وبسایت آوام پیمنت پیشرو در خدمات ارزی و فروش گیفت کارت و ثبت نام در آزمون ها، نسبت به صدور ویزا کارت جهت هم میهنان در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام میکند.

صدور آنی ویزا کارت

صدور آنی ویزاکارت با کارت شتاب

صدور آنی ویزاکارت با کارت شتاب توسط آوام پیمنت

گرفتن کارت اعتباری ساده نیست، نیاز به تکمیل برنامه و تأیید شدن دارد. صادر کنندگان کارت اعتباری دارای معیارهایی هستند که برای هر متقاضی کارت اعتباری در نظر گرفته شده است.

سن قانونی برای واجد شرایط بودن کارت اعتباری 18سال است. با این حال، اگر می خواهید کارت اعتباری خود را در زمانی که شما زیر 21 سال دارید، دریافت کنید؛ باید درآمد ثابت خود را قبل از اینکه بتوانید برای یک کارت اعتباری درخواست بدهید داشته باشید. در غیر این صورت، شما باید کسی را برای یک کارت اعتباری مشترک با شما است، درخواست کنید.

برای افتتاح حساب و دریافت ویزا کارت باید اقامت کشور مورد نظر را داشته باشید.

برای واجد شرایط بودن کارت اعتباری، شما باید درآمد خود را داشته باشید. از اکتبر 2011، صادرکنندگان کارت اعتباری دیگر مجاز به حساب درآمد خانواده برای متقاضیان کارت اعتباری نبودند.

این قانون بعدا اصلاح شد تا متقاضیان 21 ساله و بالاتر بتوانند از درآمد شرکای خود استفاده کنند اگر “دسترسی معقول” به آن درآمد داشته باشند، یعنی سپرده به حساب مشترک یا انتقال منظم ازکارت اعتباری ایمن نیاز دارد که قبل از اینکه بتوانید تأیید کنید، مبلغ اعتباری خود را بپردازید. پس از حدود یک سال پرداخت های به موقع شما، ممکن است برای یک کارت اعتباری غیرقابل اعتباری واجد شرایط باشید. فرض کنید هیچ اطلاعات منفی دیگر به گزارش اعتباری شما اضافه نشده است.

بسیاری از صادرکنندگان کارت اعتباری ایمن، سپرده امنیتی را به قیمت 300 دلار دریافت خواهند کرد. اگر این مقدار را نداشته باشید، هر ماه مبلغ 50 تا 100 دلاری را تنظیم کنید تا مطمئن شوید که سپرده امنیتی خوب ذخیره شده است.

در ایران به علت شرایط فعلی اقتصادی، افتتاح حساب و دریافت ویزا کارت برای هم وطنان عزیز مشکل پیدا کرده است. متقاضیان می توانند با شرکت آوام پیمنت تماس گرفته و با پرداخت مبلغی که می خواهند حساب باز کنند و کارمزد آن، در سریع ترین زمان ممکن به صورت مطمین و آسان ویزا کارت مورد نظر خود را دریافت نمایند.

 

نحوه شارژ حساب و واریز به حساب های ویزاکارت

برای ارسال پول از کارت اعتباری خود به حساب بانکی، از یک شرکت انتقال پول آنلاین استفاده کنید. انتقال وجوه معمولا در مدت 24 ساعت به گیرنده می رسد. سه شرکت که می توانید برای انتقال پول از طریق کارت های اعتباری استفاده کنید  Xoom، Western Union و PayPal هستند.

 

 1. هزینه های Xoom، Western Union و PayPal را مقایسه کنید و شرکتی که  کمترین هزینه را دارد انتخاب کنید. 
 2. وب سایت شرکتی که برای استفاده انتخاب کرده اید بررسی کنید.
 3. هنگام باز کردن صفحه روی «ثبت نام» کلیک کنید. اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. ( نام، آدرس، آدرس ایمیل و اطلاعات کارت بدهی).مرحله 4) پس از ثبت نام در وب سایت،روی «ارسال پول» / «ارسال پول آنلاین» کلیک کنید .
 4. شماره حساب بانکی یا آدرس ایمیل گیرنده را وارد کنید. Xoom و Western Union پول را مستقیما به بانک سپرده می کنند. با استفاده از PayPal، گیرنده باید یک حساب کاربری رایگان در وب سایت ایجاد کند تا پول سپرده شده در بانک خود را داشته باشد.

شما می توانید پول از پی پال خود را به حساب بانکی خود در دو روش انتقال دهید:

 1. با استفاده از کارت اعتباری Visa یا Mastercard هزینه ها اعمال می شود.
 2. با استفاده از حساب بانکی.

همچنین شما می توانید پول را به هر کارت اعتباری Visa و Mastercard واجد شرایط انتقال دهید. 
طبق مراحل زیر می توانید کارت اعتباری را به حساب خود اضافه کنید:

 1.  به حساب آنلاین PayPal خود وارد شوید.
 2. بر روی کیف پول در بالای صفحه کلیک کنید.
 3. روی پیوند یک روش پرداخت کلیک کنید و کارت اعتباری یا بدهی را انتخاب کنید.
 4. جزئیات خود را پر کنید و دستورالعمل های روی صفحه را برای اضافه کردن کارت دنبال کنید.

 

چگونه می توانم پول را به حساب بانکی خود انتقال دهم؟
شما می توانید پول از تعادل پی پال خود را به حساب بانکی خود در دو روش انتقال دهید:
با استفاده از کارت اعتباری یا کارت اعتباری Visa یا Mastercard واجد شرایط خود:

 1. انتقال پول در تعادل پی پال خود راکلیک کنید.
 2. انتقال به بانک خود، کارت اعتباری یا کارت اعتباری خود را انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید.
 3. مبلغی را که انتقال داده اید، پر کنید و روی Next کلیک کنید.
 4. بررسی جزئیات انتقال خود را، سپس روی انتقال کلیک کنید.
 5. برای رفتن به صفحه Wallet خود، روی گزینه Done کلیک کنید.

 

خدمات اینترنت بانک ویزاکارت

دسترسی به اعتبار کارت اعتباری آنلاین
اگر بخواهید به حساب کارت اعتباری آنلاین از طریق بانکداری اینترنتی دسترسی داشته باشید ، می توانید درهر زمان و مکان به سایت us bank وارد شوید.

تعادل حساب خود را خودمی توانید مشاهده کنید.

پرداخت را انجام دهید یا پرداختهای خودکار تکراری را تنظیم کنید.

هشدارهای حساب سفارشی را تنظیم کنید.

در صورت امکان از پاداشهای به دست آمده مشاهده و استفاده کنید.

هر جا که هستید، می توانید دسترسی به حساب آنلاین خود با تعداد زیادی از ویژگی های راحت که پول شما را برایتان نگه داری می کند، داشته باشید.

اطلاعات بیشتر موجودی و اطلاعات معامله موجود را مشاهده کنید. همچنین اظهارات حساب کارت اعتباری خودتان نیز موجود می باشد.

ایجاد یک پرداختنیز وجود دارد.یک ویژگی پرداخت یک بار را انتخاب می کنید یا پرداخت ماهانه تکراری را تنظیم می کنید.

برای دریافت ایمیل یا یادآوری متن، ثبت نام کنید.
انتقال وجه به راحتی بین حسابهای بانکی شما در ایالات متحده انجام می شود.

پرداخت های خودکار.برنامه های پرداخت خودکار را برنامه ریزی کرده و هرگز پرداختی را از دست ندهید.
یک بار پرداخت یک پرداخت واحد است که در آن شما مقدار و تاریخ مورد نظر خود را تعیین می کنید.
پرداخت های تکراری / اتوماتیک (AutoPay) پرداخت های ماهانه هستند که در آن صندوق ها به طور خودکار از حساب چک یا حساب پس انداز شما خارج می شوند. شما مبلغ و روزی را تعیین می کنید که هر ماه شما باید پرداخت خود را انجام دهید.

همچنین حساب کارت اعتباری بانکی خود را به طور ایمن 24/7 با بیانیه های آنلاین رایگان دسترسی پیدا کنید. آنها شامل همه اطلاعات حساب همان به عنوان اظهارات مقاله؛ تنها تفاوت این است که آنها به جای ایمیل از طریق اینترنت تحویل می شوند.

از طریق اینترنت بانک در کمترین زمان و در هرجایی که هستید می توانید پول را به راحتی جابجا کنید.

همچنین برای ارسال پول از کارت اعتباری خود به حساب بانکی، از یک شرکت انتقال پول اینترنتی می توانید استفاده کنید. انتقال وجوه معمولا در مدت 24 ساعت به گیرنده می رسد.
خدمات اینترنت بانک ویزاکارت

مدت اعتبار ویزا کارت های آوام پیمنت

تاریخ انقضا کارت های اعتباری از جمله ویزا کارت بر روی آن ها حک می شود. تاریخ انقضا کارت اعتباری که بر روی کارتهای چاپ شده است معمولا تنها  شامل یک ماه و سال  می باشد. در چنین مواردی، کارت ها تا آخرین روز تقویم آن ماه معتبر می باشند.  برای مثال، تاریخ انقضا 06/19 ، این بدان معنی است که می توان آن را تا نیمه شب در 30 ژوئن 2019  استفاده کرد.  همچنین می توانید تاریخ انقضا جدیدرا اضاف کنید تا به صورت خودکار برکارت شما اعمال شود.

تاریخ انقضای کارت هدف (کارت هایی که مبلغ کارت تاریخ گذشته را به آن کارت انتقال می دهید)، یک لایه محافظ تقلب برای معاملات آنلاین را اضافه می کند.معمولا برای این کار جزئیات خواسته می شود. همچنین برای اطمینان از اینکه کارت ها جایگزین نوارهای مغناطیسی و شماره های خرد شده می شوند، نیاز به زمان دارند. تاریخ انقضا اجازه می دهد تا کارت صادر کننده یک کارت جدید با آخرین فن آوری که درون آن قرار گرفته است به شما ارسال کند. یک کارت اعتباری معمولا به مدت سه سال از تاریخ صدور آن منقضی می شود.اما به طور معمول کارت هدیه تاریخ انقضا ندارد با این حال، در بعضی ایالت ها، پس از یک دوره معین، می توانیم پول نقد مربوط به تعادل کارت هدیه استفاده نشده به دولت های خاص را، طبق قوانین مربوط به اموال خود رها کنیم.  دقیقا زمانی که کارت اعتباری شما منقضی می شود، شما می توانید از خسارت های احتمالی آن هنگام کاهش خرید خود اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید که کارت اعتباری جایگزین را با مقدار زیادی زمان برای مصرف صرف کنید. در حالی که تاریخ های چاپ شده روی کارتها روز خاصی را مشخص نمی کنند، قوانین بدون در نظر گرفتن اینکه موسسه مالی کارت اعتباری را صادر می کند، یکسان است. مدت اعتبار ویزا کارت هایی که توسط شرکت آوام پیمنت برایتان تهیه می شود بر روی آن ها حک شده است کافی است بر روی آن ها نگاهی بیاندازید.

 

مشاوره سرمایه گذاری و مهاجرت

TOP